Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt vettem észre, hogy félnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre, hogy félnek tőlem az emberek, az mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azthiszem megőrültem, de mókásnak találom ezt is. Meg minden mást. Ha-ha! Elsőre mindenkinek megtetszem de ha oda jönnek ismerkedni és mondok nekik valamit akkor megrémülnek és elrohannak. He-he! Pedig igazán igyekszem és jó lenne már valami. Mi bajom lehet? A fejemben lévő hangok szerint csak meg kéne ölnöm mindenkit. De biztos csak viccelnek. Na mindegy megyek rosszalkodni de közben várom a válaszaitokat! ;)

#társkeresési gondok #az őrült lányok jobbak az ágyban;) #;))
2016. aug. 20. 00:48
 1/3 anonim válasza:
Pusztítsuk el a világot! Jövök, fegyverem az önsajnáltatás, rendkívül hatékony.
2016. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ht igen ilyenkor este a hangok már mókásak tudnak lenni :'D
2016. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit es mennyit?

En tuti nem ijednek meg toled;)

2016. aug. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!