Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A személyiségem lehet az oka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyiségem lehet az oka annak, hogy nincs kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Szóval, külsőre nem tartom magam egy csúnya gyereknek de azt viszont észrevettem hogy a személyiségem alapjaiban eltér a korombeli srácokétól.

Elsősorban nincs hatalmas önbizalmam, nem szeretem fényezni magam. Azt látom hogy mindenki próbál tekintélyt szerezni avval hogy milyen telefonja van, mennyire berúgott, milyet verekedett vagy hogy milyen lánnyal ... hált. Na az a helyzet hogy én meg úgy általában meghúzódom a háttérben. Valahogy ... nem kenyerem az ilyen önbálványozás, valamilyen szinten undorodom is tőle. Általában akkor beszélek magamról valakinek, hogyha kérdeznek.

Cinikus, enyhén pesszimista személyiség vagyok. Imádom úgy kicsavarni az ilyen önbálványozó emberkék szavait, hogy végül megalázzam őket vele. Olyan szórakoztató nézni, ahogy beszélnek a hatalmas önbizalmukkal és mikor megszólalok akkor az arcukra fagy a mosoly. A pesszimizmusom meg leginkább az elég önpusztító életmódomon mutatkozik meg. Cigizek. Sokat cigizek. Elképesztően élvezek nagyobb eséllyel rákot kapni. Másrészt az önértékelésem valahol ott van, hogy élek, mert a tudatalattim és az ösztöneim életben tartanak. (értsd: ha például kiállsz egy tömbház tetején a párkányra, ösztönszerűen vissza fogsz lépni, hogy ne halhass meg [nagyon elszánt öngyilkosok le tudják ezt győzni, de én nem vagyok az ]) Ettől függetlenül mégsem tartom magam egy kellemetlen társaságnak. Szeretek kedveskedni azokkal, akik megérdemlik. Szeretek mosolyt csalni az arcukra.

Filozofikus, művészi vénáim is vannak. Szeretek naphosszat filozófiai kérdéseken elmélkedni. Mi is az élet? Miért van az, ha adottak a körülmények az élet megjelenéséhez, akkor létrejön? Miért fejlődött ki az öntudattal rendelkező ember, és miért nem pusztított még el minket a természet, hiszen a legdestruktívabb faj mi vagyunk? Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket boncolgatok magamban két cigi közt. Ezenkívül szeretek verseket írni. Nemrégiben egy könyvnek is nekifogtam. Szeretem felhalmozni a tudást, van hogy órákat tudom bújni a wikipédiát. Szeretek könyveket olvasgatni.

Kifejezetten ellenzem a divatot. Egy Nike cipő manapság már szinte elvárás, ahogy az iPhone is. Én az a tipikus srác vagyok, aki hétből hat napon feketében van.

Koromhoz képest érettnek tartom magam. Nem egyszer fordult már elő, hogy beszélgettem valakivel, aki a beszélgetés kezdetekor a ,,fiú/gyerek" szót használta rám, majd végül már a ,,férfi" szót. Nagyon meglepődnek az emberek, mikor leülnek velem beszélgetni.

Nehezen nyílok meg, nagy elvárásaim vannak.

A csodálatos kis világomba ritkán engedek az embereknek betekintést. Csak azoknak, akik megfelelnek az elvárásaimnak. Ezek az elvárások többnyire olyan apróságok, mint például intelligencia vagy olvasottság. Nem szeretem hogyha egy emberrel beszélgetek és meghall egy olyan szót hogy humanizmus, extrovertált, introvertált, cinikus, agnosztikus, eseményhorizont, idődilatáció, realista stb. (az asztrofizikával kapcsolatos szavakat viccnek szántam. kackac) akkor tágranyílt szemekkel mered rám hogy na az aztán meg mi? Meg aztán nem árt az sem, hogyha hasonlít az érdeklődési körünk. Valahogy nem tudok elbeszélgetni egy olyan csajjal, aki azt mesélgeti nekem hogy éppen milyen volt shoppingolni és hogy milyen leárazások voltak, miközben én éppenséggel a szupernóva robbanások következtében létrejövő neutroncsillagok tömegét vesézgetem neki.

Kicsit elkalandoztam. Szóval igen, alapvetően elég érdekes személyiségnek tartom magam, szeretném megtudni hogy esetleg ez ... szimpatikus vagy taszító a lányok számára?



2016. aug. 29. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Nem mondanám ezt elonynek! nagyon kevés ilyen lány van aki ilyenekrol szeret beszélgetni! én veled az elvárássaid miatt pl. nem is tudnék beszélgetni :) nem vaagyok sem olvasott sem az a hu de tanult. konyvelo vagyok és azon belul mindent tudok de ilyenekrol amikrol te beszélsz nem. fiú vagyok félre ne érts.

sose kezdj filozofálni az eltaszítja a lányokat! érdekes vagy az már igaz de ahány ember annyi féle :) én egy egyszeru ember vagyok hozzád... szerintem van esélyed de elég kicsi! nem bántásból írom!

2016. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A cigizes szerintem gusztustalan, a tobbi nem baj. Amugy hany eves vagy? 14l
2016. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jófej lehetsz.Nekem csak a könyvek olvasgatása elképzelhetetlen.Nem tudom miért de utalom a könyveket.A versek mások én is szoktam írni/olvasni verseket.Én is szoktam az életen elmélkedni meg hasonlókrol.A cigizés sem kizáró ok.De ez csak az én véleményem és ahogy most a barátnőimre gondolok ahogy ismerem őket 10/1-2 -nek jönnél be.Sajnos jobbam szeretik manapság az ilyen hogy is mondjam ..divat embereket.De én nem beszélek az összes lány nevében.:) 16/L
2016. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló :

Kétlem hogy képtelenek lennénk beszélgetni, biztosan találnánk közös témát, csak nem is tudom ... nem vagyok az a tipikus Éjjel nappal budapestet nézegető emberke, akivel ki tudod beszélni hogy mekkora suttyó az egyik karakter, mert megcsalta a másikat.

Második válaszoló :

Tizenhat éves vagyok, elfelejtettem odaírni. Egyébként meg szerintem sem valami ... elegáns cigizni, de szerintem hamarabb fogok rákot kapni, mintsem hogy leszokjak. Egyébként mit jelent az hogy nem baj? Egyébként baj lenne, de te elviseled, vagy hogy van ez?

Harmadik válaszoló :

Eddig lényegében te vagy az egyetlen pozitív visszajelzést adó válaszoló (hát többé -kevésbé pozitív)

Egyébként tudom hogy mi jön be manapság a csajoknak, az általam utált divatos IQ betyárok.

2016. aug. 29. 14:28
 5/17 anonim ***** válasza:

A lányok számára az szimpatikus, aki egyszerűbb, mint a faék (jó ez csúnya általánosítás volt :D)...


Magyarán 100-ból 1 az esélyed, hogy olyat találj a lányok között aki megért, vagy legalább meg akar érteni.

Az ember bárkivel eltud beszélgetni, mert ez az alapja annak, hogy életben tudjunk maradni, szóval amiatt nem kell szerintem senkinek sem aggódni, hogy képtelen beszélgetni valakivel.



Én hasonló cipőben járok, mint te, egyszerűen bezárkózom magamba, és csak akkor engedek be valakit, ha érdemes, pedig gyakorlatilag mindig társaságba vagyok, mondjuk azokat az embereket képes vagyok elviselni, bár egyikük sem ismer igazán, mert nem értenék mi megy a fejemben. Igazából csak kihasználom a társaságukat, mert utálok egyedül lenni, tétlenkedni, ücsörögni, itthon lenni. Mindig menni akarok, és újat találni mindenben, hiába élek vidéken, és a megszokott kis városomban, mindig találok valami új és érdekes dolgot :)

Ja és nekem versek és könyvek helyett a zene a mindenem :)

Cigivel énis jóba vagyok, túlzottan is :D


Én már nem keresem amúgy a lányok társaságát (félreértés ne essék nem vagyok b'zi), egyszerűen nem találok olyan szellemi partnert, aki alkalmas lenne felfogni engem :D


17/F

2016. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 lilom8 válasza:
100%

Szerintem a te személységedben nincs semmi hiba csak a mai lányok többségénél különcnek számitol mert nem követed a divatot.Én is hasonló cipőben járok ,de bele kelet törödnöm.Nagyon rossz érzés föleg mikor körülöted mindenkinek van valakije.Szerintem maradj ilyen és meg ne vátoz ahogyan én akartam teni az elején.Jobb egyedül mint valakivel netán összejöni csak azért hogy neked is legyen valakid.


16\L



Bocsánat a helyesirásomért.

2016. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Ugy ertettem hogy ezek kozul csak a cigizessel van bajom. A tobbi kifejezetten elony :)
2016. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, egyszerűen öröm volt olvasni a sorokat. Választékos, részletes,hibátlan. Megváltás volt a sok idiótaság között ezt megtalálni. A szomorú valóság az viszont tényleg az amit az előttem lévők leírtak, elég nehéz így bárkit is találni, de hátha szerencséd lesz, sajnos még nekem se volt, de hátha Fortuna téged jobban bír. 17/f
2016. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

A mai lányok többsége nem az ilyen fiúkra bukik, nekem tetszik a gondolkodásod,szerintem én sem tudnék veled beszélgetni mert hozzád képest nem vagyok elég olvasott... :D :/ A cigizés meg szerintem megszokott ebben a korosztályban... :/

Mindenesetre egyéniség vagy és ez így jó :) :D

16/l

2016. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Vini1018 válasza:
100%

Tizenhat éves, túlzottan is szókimondó lány vagyok. Szerintem a cinizmussal semmi gond, belém is szorult, méghozzá meglehetősen sok… nem kevés öniróniával vegyítve. A pesszimizmus nem éppen szimpatikus tulajdonság számomra, de lehet h ez az én túlcsorduló optimizmusomnak köszönhető. Rengeteg lánynak nem jön be a művészi valamint filozofikus véna, én nem értem h mért nem. Személy szerint én ezeket csak értékelem. Rettentő sokat olvasok, írok egy könyvet már egy ideje, szoktam festeni. Filozofálni borzasztóan gyakran szoktam. A divatellenzésedet teljesen megértem, én sem vagyok éppenséggel a divat megszállottja. Az, hogy a korodnál érettebb vagy, az szerintem nagyon jó, komolyabb fiúval én a mi korosztályunkból sajnálatosan még nem nagyon találkoztam. Azzal szerintem semmi gond, hogy nehezen nyílsz meg, nekem is van egynéhány barátom, de csak nagyon kevésnek nyílok meg igazán, a többiek inkább csak felületesen ismernek. Alapvetően és úgy gondolom, hogy minden probléma nélkül el tudnék veled beszélgetni, nekem valószínűleg érdekes társaság lennél. DE a cigitől rosszul vagyok, nem mert elítélem, mert nem, csak egyszerűen a füsttől eléggé pocsékul leszek.

No, őszintén, mindent összevetve, sajna a mai fiatalok körében a komolyságod és az érdeklődési köröd miatt nem annyira lennél, hogy is mondjam, „kapós”. De ne keseredj el, és ne is változz meg, mert előbb vagy utóbb biztosan találni fogsz valakit, akinek úgy vagy tökéletes, ahogy vagy. Én nagyon szurkolok. :)

2016. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!