Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lenne esélyem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem egy majdnem 2 évvel idősebb lánynál?

Figyelt kérdés
A lány 19, én 18, de én csak idén fogok érettségizni, ő pedig már egy éve egyetemista. Azt tudom róla, hogy nincs és még nem is volt senkije, ami jó mert nekem sem. A külsőmmel minden rendben, 5-6 velem egyidős, vagy fiatalabb lány már próbálkozott be nálam, de azokat mind elutasítottam. A probléma, hogy nincs tapasztalatom a barátnőszerzés terén, és hogy 3 évvel ezelőtt rámozdultam az egyik barátnőjére (akkor még csak facebookon). A lánnyal még nem beszéltem élőben, csak egy fesztiválon futottunk össze, ahol meglepődtem milyen jól néz ki. Mivel teljesen reménytelen, hogy bárhol is véletlenül összefussak vele, csak facebookon tudnám felvenni vele a kapcsolatot, ami szerintem elég ratyi, főleg az előbbi miatt. Hagyjam annyiban, vagy adjak magamnak egy esélyt?

2016. aug. 29. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbálkozz.
2016. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem lenne baj, abból, hogy eltérő az életstílusunk (a gimi-egyetem ellentétből adódóan), illetve, hogy teljesen különböző a baráti körünk?
2016. aug. 30. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz neki, akkor ezt soha nem fogjuk megtudni:)
2016. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ebben van valami :) Köszi a gyors választ!
2016. aug. 30. 00:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Az csak a centiktől függ haver!


15 alatt ne is próbálkozz, max ha rendesen ki vagy gyúrva.


Próbáld ki, hogy nem veszel rövidgatya alá alsót,

ha elkapja a tekintetével a kígyót, akkor simán van esélyed!

2016. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!