Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkahelyen van egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen van egy idősebb nő, aki mindig úgy megy el előttem, hogy majdnem összeér a testünk. Minek vegyem ezt?

Figyelt kérdés

Mindig úgy csinálja ha valamit viszek oda hozzá a kezemben hogy megérinti az egész kezemet meg végigsimítja. vagy csak simán hozzámér a kezemhez.

De amikor én fogom meg akkor meg elmegy, meg ha vissza is jön keresztbe tett kezekkel áll.

De van pasija csak külföldön dolgozik, gondolom hiányzik neki az érintés!

Hogy csináljam én hogy ne tapizzam de azért mégis hozzáérjek? csak simán érintsem meg a kezét?


2015. nov. 26. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szűk a folyosó, az nem lehet, hogy kicsi a mozgástér, és nincs helye máshogy elmenni melletted?
2015. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem bent a csarnokban ahol a gépek vannak tegnap is úgy állt be elém, hogy majdnem nekem dőlt,

Bár ha két gép között nézzük a helyet akkor épp hogy elfér két ember. pont úgy tudsz elmenni mellette, hogy megérintheted vagy összesimulhattok.

Tegnap is mikor mutatott valamit a papíron, hogy melyiket kell csinálni akkor úgy tette a kezét hogy összeért az enyémmel és kicsit simogatott....

Meg néha a felkaromat is szokta simogatni....

2015. nov. 26. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen közvetlenebb kollégáim, ettől függetlenül nem akarnak többet, csak ilyenek.
2015. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszket a gombája gondolom.
2015. nov. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
külföldön dolgozik a hapsija vagy a férje, szóval elég ritkán látják egymást.
2015. nov. 26. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!