Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik fűvel-fával összefekszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fűvel-fával összefekszenek, miért csodálkoznak, ha utána senkinek sem kellenek komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ha ez teszi őket boldoggá, hát csinálják, nem ártanak vele senkinek. De utána miért csodálkoznak, hogy senkinek sem kellenek komoly kapcsolatra?

2015. márc. 10. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert fiatal korban nem az előrelátásról híres az ember gyereke.
2015. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik ez a menő. Pedig a szememben semmit nem érnek az ilyenek. Nemhogy komoly kapcsolatra még egy éjszakára sem kellene egy ilyen.
2015. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy van alkalmuk ilyenen csodálkozni, mert vannak, akiknek így is kellenek. Hogy most három négy ember azt mondja, hogy nekik nem? Magastól tojnak rá. Olyat választanak, aki ezek után is elfogadja őket.
2015. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tudom hogy már régi. de na én mindenkivel összefeküdtem akivel csak tudtam és mégis komoly kapcsolatom van most.. :D 14/L
2016. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
Miért...Miért...Mert értelmi fogyatékos hü.lyék...Meg benyalták a libsi néphülyítések torz, és agybeteg elveit...
2016. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!