Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyjából mennyi idős korától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából mennyi idős korától kezd egy nő a "maradék" kategóriába tartozni, aki nem kell senkinek kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Állítólag a normálisak hamar elkelnek, aki meg nem, az olyan is, nem véletlenül nem kell senkinek.
2016. jún. 4. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, én még csak 60 éves vagyok, de sokaknak kellek, kellenék kapcsolatra.
2016. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Abszolút nem így van, a helyzet ennél azért jóval összetettebb.

A "normális" emberek (férfiak vagy nők) eleve megfontoltabban alakítanak ki kapcsolatot, nem ugranak bele bármibe, bárkivel, a számukra ártalmas kapcsolatokból képesek időben kilépni, tehát bőven akadhat még szabadon. Plusz vannak, akik éppen az elszenvedett kudarcokból tanulva válnak "normálissá", tehát később érnek meg a kapcsolatokra. Tehát nem biztos, hogy aki szabad, az egy bizonyos kor felett már garantáltan nem normális, ahogy az sem, hogy akinek párkapcsolata van, az garantáltan normális.

Sokan vannak mérgező kapcsolatban, úgy, hogy képtelenek azt működtetni. Az elméleted alapján például az, aki fiatalon hozzámegy egy alkoholistához, aki veri, és képtelen elhagyni, az normálisnak számít.

Tény, hogy minél idősebb valaki, annál nehezebb olyan társat találni, aki nem azért van egyedül, mert "selejtes" valamilyen szempontból (és itt elsősorban személyiségbeli problémákra gondolok). De elárulok egy titkot: ha te magad normális vagy, akkor a normális embereket vonzod be. Ha csak egy van a korosztályodban, akkor azt az egyet. Akkor vonzol be problémás embereket, ha te is az vagy.

2016. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Titusztitusz ***** válasza:
16%
Szerintem nincs ilyen kor...(Pl. én magam is szívesebben megizélnék mindig egy jól karbantartott, csinos, mondjuk 70-es hölgyet, mint egy ronda,és formátlan 20 évest...)
2016. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Állítólag a normálisak hamar elkelnek" - ki állítja ezt, és minek alapján?
2016. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a korától lesz valaki maradék, hanem adott férfi szemében, adott pillanatban vagy időszakban.


Ez bármikor változhat.

2016. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ÁLLÍTÓLAG.


azt hiszem, akkortól, amikortól nem jársz sehova, nincsenek céljaid, tartalmatlan az életed, ideges vagy és fáradt.

2016. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!