Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezzekkel a tulajdo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzekkel a tulajdonságokkal tudnék magamnak 14 éves barátnőt találni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok.


-178 cm magas vagyok.

-Vékony vagyok, de nem mondanám magamat véznának.

-Világos barna a hajam. Néhány lány szerint jól is áll nekem.

-Kicsit szeplős vagyok és az arcomon nem kevés pattanás van, de szerencsére nem nagyon kitünő. A barátaim szerint, "Látszik, hogy patanásos vagy, de szerintem egyáltalán nem zavaró".

-Szemüveges vagyok.

-Megprobálok jól öltözködni és sokak szerint jó a stílusom is.


-Nagyon szeretek beszélni

-Vallásos vagyok. (Római katolikus vagyok. Minden reggel és este imádkozok és minden vasárnap elmegyek templomba).

-Általában kedves vagyok mindenkivel, de szoktam néha szivatni a barátaimat.

-Nagyon könnyen tudok beszélni a lányokkal.

-Volt kb 4-5 barátnőm, de nem sokáig tartott eggyikkel se.

-Jó tanuló vagyok

-Nagyon jól értek a számítógépekhez, ebből adódoan, nagyon sokat töltök elötte. (Általában barátaim/lány barátaim megkérnek, hogy javítsam meg a számítógépüket).


-Suli időben nagyon sokat tanulok, sokszor hajnali 2-ig is. Ebből adódóan van néhány rossz szokásom, amire én se vagyok büszke.

-Kb suli időben 2-3-szor (szilveszter, szülinap...) elmegyünk barátaimmal inni, ahol megrészegedek, mint mindenki a társaságunkba. Nagyon jól bírom a piát és mindig megtudom őrizni a gondolkodásom, így sohase csinálok semmi hülyeséget, csak jól érzem magam.

-Suli időben, minden hónapban kb 2-3 szál cigit elszívok. Itt letisztáznám, hogy nem vagyok cigaretta függő. Kb 1 éve cigizek. Mint már írtam suli időben hónaponta 2-3 szál és vakációban olyan 10 szál hónaponta, de ez társaságtól adódoan. Egyedül nem szoktam és nem is szeretek cigizni, csak ha olyan társaságban vagyok. Még sohasem éreztem olyant, hogy én rákéne gyújtsak. Nekem olyan 4 igaz barátom van. Közülük 3 cigizik és iszik is, pont olyan időszakokban, mint én és van egy aki nem iszik és nem is cigizik, de nagyon jól megvan közöttünk.


Szerintetek (főleg 13,14,15 éves lányok válaszaira vagyok kiváncsi, de más is nyugodtan válaszolhat, csak írja oda a korát) tudok magamnak találni barátnőt, aki a rossz tulajdonságaimat is elfogadja és szíből tudna szeretni?


Előre is köszönöm a válaszaitokat. Esetleg akinek kell kép annak küldök, csak írjon privátba!



2016. szept. 1. 18:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne a cigizos es az ivos cucc, akk jo lennel, de ez igy undorito, vagy leszoksz roluk, es mas tarsasagba mesz, vagy lemondasz a normalis baratnorol, de lehet pl egy r**anc 14 eves cigizos bulip***a baratnod, ha neked az jo. Vagy leszoksz. Valassz. 13/L
2018. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!