Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez természetes ilyen idősen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes ilyen idősen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok átlagos lányok szerint kedves,aranyos,helyes fiú de viszont még nem volt barátnőm sose és azt mondják a suliba haverok hogy azért mert töketlen vagyok ahoz hogy barátnőm legyen azt mondták 19 évesen legalább már 3 csajt kellet volna meghúznom.Elég szép lányok szoktak oda jönni hozzám beszélgetni de valahogy olyan fura hogy eggyik se tetszik meg annyira hogy bármi legyen köztünk Én vagyok túl válogatós vagy nem jó társaságból valók a lányok.Volt már olyan is hogy az eggyik lány megtudta hogy nem magyar származású vagyok és szószerint ott hagyott mikor megtudta.

Elnézést a bonyodalmas fogalmazásért!



2016. szept. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát majd lesz később barátnőd. Ettől még nem omlik össze a világ se azéleted és te sem...majd amikor lesz egy szimpi lány összejön. Ne rágódj rajta:D
2016. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak azért ne gyere össze senkivel, h legyen valakid, inkább keresd meg azt az egyet, akiért megéri ennyit várni.;)
2016. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm úgy lessz:)
2016. szept. 1. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:

De viszont nincs csak de vagy viszont. Tudom, hogy az új helyesírási szótár szerint van, és az itt lévők felét min. nem érdekli ez a válasz.

És igen, természetes.

2016. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. szept. 1. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyan ez vagyok és a nyáron legalább 5 csajt meghúzhattam volna de nem a toketelenségem miatt hanem mert nincs az olyanokhoz gyomrom :)
2016. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valahogy nekem se tetszil ez a csak szex és más semmi dolog! :)
2016. szept. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!