Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akarok barátnőt, de mégse....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Akarok barátnőt, de mégse. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdett jobban foglalkoztatni maga a szerelem meg a barátnő mint maga a szex. Gondolom ez jó dolog és mostanába sok kis apró részleteken jár a fejem. Nem jönnek rám annyira a lányok, de ez most mellékes. A helyzet az hogy én magam se tudom eldönteni akarok-e valakit. Az egyik részem azt mondja (a nagyobbik részem) hogy "igen kell neked mert lesz kit ölelgetni meg sétálni vele meg az ágyban filmezni közbe összebújni". A másik felem meg azt hogy ne mert sok lesz vele a baj és csak meg fog csalni meg jobb nekem egyedül. Nem akarok tettetni. Magamat akarom majd adni és ezért félek hogy ott fognak sokan hagyni. Nem tudom a saját döntéseimet. Nem tudom pontosan mit akarok.

2016. szept. 5. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Velem is ugyanígy van.

Hát én azt javasolnám, hogy ülj le, gondolkodj, hozz fel érveket mellette, és ellene. (Én sokszor csinálom ezt, nekem bevált, neked nem tudom.)

Egyébként hány éves vagy? Mert egy életkorban szerintem ez teljesen normális. Főleg ha nem volt még kapcsolatod.

Nekem nem volt, ezért nem tudom milyen lehet, vágyom rá, de mégsem...hülye érzés:) És még lehetne is barátom...

Írj, ha segíthetek még!

17/L

2016. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2016. szept. 5. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!