Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog e, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog e, hogy nem akarok új barátnőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves fiatal ember vagyok, fél éve lett vége párkapcsolatomnak, mely 7 évig tartott. Elhagytak.

Mely ez után következett egy elég kemény időszak.

Most fél év után, úgy érzem, és gondolom, nem akarok új barátnőt. Egyáltalán nem.

Normális érzés ez?



#barátnő #pártalálás #nem kell barátnő
2016. jún. 13. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Én pl. nem akarok Ladát, mégsem megyek az autó rovatba, és kérdezem meg, hogy normális-e az, hogy nem akarok Ladát.
2016. jún. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zárd le a múltat és kezdj újra élni.


Az önsajnáltatás pedig nem férfias dolog. Ja és az sem, hogy itt ilyen kérdéseket felteszel.


A normális elég tág fogalom, hisz kinek mi? Van, aki lesz..rja ezt és belevág egy újba, van, aki nem.


A te érzéseid, nehogy mi döntsük már el,hogy normális-e vagy sem?! Te se vagy még agyilag érett ember ezek szerint!

2016. jún. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Normális-e, hogy...

Szorend, kisfiam -.-

2016. jún. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fél év nem olyan sok idő.

Én lassan 1 éve hogy magam vagyok, nem is akarok változtatni, legalábbis egy ideig tuti nem. Nem arról van szó hogy soha nem akarok párt, mert de, de amíg nem találkozom a megfelelő emberrel addig nem jövök össze senkivel.

2016. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendben van így, nem kell kapkodni, van aki így érzi jól magát. Én is hasonló helyzetben vagyok bár nekem egy éve lett vége 3 év után de azóta sem hiányzik hogy legyen valakim. Majd keresek ha akarok. Ráérünk (: 21/L
2016. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!