Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ha nem akarok barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ha nem akarok barátnőt, akkor nem lesz?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok és nagyon nem akarok barátnőt, nagyon jól érzem magam egyedül. szüleim, ismerőseim, mind azt mondják, hogy ohh.. majd észre sem veszem és elkapja valami aranyos lány a frakkom. Nagyon remélem hogy ha nem akarok barátnőt, akkor ne is lesz.
2016. júl. 4. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
a helyzet az hogy te látod jól...a környezeted nem tudom melyik párhuzamos univerzumban él
2016. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 b95 ***** válasza:

Hát, ez jó :D

Én meg mindennél jobban szeretnék barátnőt, mégis képtelen vagyok szerezni.

2016. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet olyan jó parti vagy, hogy lépten nyomon a nők üldöznek :D
2016. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát én eddig kétszer voltam úgy, hogy kell a fenének barátnő, jó ez így nekem, csak dugni akarok egy jót.

az egyikből egy 1,5 éves kapcsolat, a másikból feleség lett :D


szóval csak óvatosan a szexszel...

2016. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen így van. Mármint én sem akartam barátot, jól éreztem magam egyedül. De aztán megismertem valakit akivel jobban érzem magam mint egyedül. Az ember változik... veled is megtörténhet, persze nem biztos hogy fog.
2016. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lesz
2016. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak ne vegyél bmwt mert arra repülnek
2016. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!