Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik volt edzőtársamba, szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés

7 éves koromba találkoztam vele először. Pár évre rá kezdtem el erezni iránta valamit. Kicsit félénk vagyok, de beszélgetni jól tudok. Pár hete találkoztam vele, akkor is sokat beszélgettünk, nevettünk. Nem üzenetbe szeretnem ezt elmondani, szerintetek hova hívjam el, hogy mondjam el neki? Egy evvel idősebb, és kettővel fölöttem jár, ezert is felek, beletörnék, ha elutasítana. Ti mit tanácsolnátok?


15F


2016. szept. 9. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Még hányszor kérdezed meg?
2016. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre csak beszélgess vele minél többet és amikor már érzed hogy szabad a pálya akkor mondd el neki.Hívd el pl.a parkba sétálni.
2016. okt. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!