Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb lány a stílusom miatt ítél el? 16/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez ízlések és pofonok kérdése, ahogy azt is, hogy most az a menő, ha a "magamfajtákat" gúnyolják, csak rosszul esik, hogy ilyen felszínesek, mert attól még nem ismernek sem engem, sem a személyiségemet.

A lényeg a lényeg, én is ezt a sokak által páwának titulált emberek közé tartozom. Tisztában vagyok, hogy nem minden ilyen stílusú ember viselkedik hasonlóan, mint én, így azt is megértem részben, hogy ódzkodnak így elsőre, de még esélyt sem adnak, hogy megismerjenek.


2016. szept. 11. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Állj be a tükör elé, nézd meg magad, aztán gondold el hogy 5-10 év múlva hogyan nézhetsz majd ki. Elhagyod a "divat stílusod" és akkor majd cikinek érzed hogy ilyen voltál.

Amúgy a "csomagolás" sokat elmond egy emberről, persze hogy gúnyolnak, mikor több időt töltesz a szépítkezéssel int egy lány.

2016. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az első válaszolóval. Azért nem adnak esélyt mert már tudják mire számítsanak. Nincs egyéniséged. Csak a többit majmolod.
2016. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb páwa egy bunkó, azèrt. Rengeteg nagykèpű srác hord ilyen hajat, ès már ez a sztereotípia akarva akaratlanul is ott van az emberek fejèben. Èn szemèly szerint senkit nem ítèlek el ránèzèsre, így ha összetalálkoznánk akkor úgy beszèlgetnèk veled mint mindebki mással, legyen az barát, vagy akárki. Az után ítèlnèk, hogy mondjuk minimum fèl óra beszèlgetès alatt hogy viselkednèl, milyen lennèl. De mindenki máshogy gondolja, ès ha már meglát egy felnyírt hajú srácot, vagy egy miniszoknyában levô lányt akkor már egyből páwa meg ri**nc az illető.

Ha nem tetszik az, ahogyan viszonyulnak hozzád az emberek, akkor ne ezt az általános páwa külsőt vedd fel, hanem azt, ami tènyleg tükrözi a szemèlyisègedet, ne pedig a mai divatot.

Ès amúgy ne aggódj. Ha találsz olyan szemèlyeket, akik nem ítèlnek el, sokkal fontosabb ès nagyobb szerepet fognak betölteni az èletedben, mint az a sok múlt beli "sèrelem", amikor is elítèltek.

15/L

2016. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Mi az rágyujtasz felveszel 10-20 ezer ft os ruhákat és minden felszines lányt megszerezhetsz
2016. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Sokan vannak akik nem néznek a felszín alá. De higgy nekem nem mindenki ilyen :)

14/l

(Ha gondolod írhatsz ;))

2016. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Hát én nem vagyok ilyen!:D
2016. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
"Ocsmány 16 éves páwafiú keresi szerető barátnőjét tartós (vagy nem tartós) kapcsolatra."
2016. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
a tartós kapcsolat kb addigtart a 21. században hogy a tartós tej tovább elál
2016. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Én máshogy veszem észre ezt :D Akárhova megyek, nem csak a r**ancok, hanem a rendes lányok is a páva srácokra vannak rákattanva.

Én szerintem igényesen öltözködöm, ápolt vagyok, még rondának sem tartom magam. Sima egyszínű ruhákat hordok, semmi feltűnősködés. De mivel nem vagyok páva, meg nem akarok folyamatosan a középpontba lenni, ezért esélyem sincs a lányoknál, fel se tűnök senkinek, maximum akit ismerek, de azok is csak köszönnek :D


Szóval valamit rosszul csinálhatsz, mert amit én látok azok alapján utánad élni-halni kéne a lányoknak :D 17/F

2016. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet😄
2016. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!