Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya vagyok alapból de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok alapból de van "stílusom" az javít a helyzeten?

Figyelt kérdés
Nem a végletekre gondolok a stílus szó alatt pl.full fekete goth,hanem egy ilyen kicsit jellegzetes öltözködésre.Meg persze oda figyelek arra hogy ne legyek ápolatlan meg ilyenek.Csak arcara vagyunk csúnya amugy átlagos testalkatom van.:( 16/L

2015. szept. 20. 21:01
 1/7 anonim válasza:
XD most szivatsz ugye? Mi az hogy alapból csúnya vagyok? Ha ápolt a megjelenésed és szépen alakodhoz stílusodhoz öltözködsz már nem lehetsz csúnya
2015. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből nagyon sok infót nem tudtam szerezni. Esetleg képet tudsz küldeni?
2015. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak önbizalomhiányod van, nem? Fel a fejjel, ne szégyelld magad a semmiért... ;)
2015. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Javít :) Egy képet kaphatok? :)
2015. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
konkr3tan mit gondolsz magadon csúnyának?
2015. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4esnek ne küldj képet. arra fog recskázni
2015. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát nem tudom, hogy te tényleg csúnya vagy-e. Szerintem a szép ruháid nem nagyon tesznek szebbé, de sokat változtathatsz magadon, ha pl. más frizurát készítesz magadnak, vagy arcpakolásokat csinálsz (abba mondjuk nem vagyok olyan biztos), de az biztos, hogyha sokat mosolyogsz, akkor szebb leszel.
2015. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!