Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért mert nem ismerem azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nem ismerem azt a lányt aki tetszik nem lehetek szerelmes belé? Ha összebarátkozok vele akkor se? Ha igen kikészülök!

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
KB valahogy így. Logikátlan ezek a gondolkodás módok.
2016. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De szerintem lehetsz, de ne készülj ki!
2016. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy nem lehetsz egy idegen lányba szerelmes. A külseje tetszhet, de a belsőbe vagy szerelmes. Ha összebarátkozol vele, akkor persze hogy lehetsz belé szerelmes.
2016. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom...

Van egy srác akibe első látásra beleszerettem a nyáron. Aztán ez csak fokozódott amikor megismertem. Lehetsz szerelmes úgy, hogy nem ismered. Tapasztalat :)

2016. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt hittem rosszak jönnek de.megnyugtattatok szóval lehetek belé szerelmes holnap beszélek is vele
2016. szept. 12. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Két szempontból közelíthetünk:


Filozófiailag nem a testbe, hanem a lélekbe szeretsz bele, így nem, nem szerethetsz olyat, akit nem ismersz.


Erre rákontrázna a biológiai értelmezés is:

Technikailag a szerelem csak egy kémiai reakció, melyhez 2 dolog szükséges:

egymással töltött idő és fizikai vonzalom.

Ebből alakul ki a "szerelem érzete".


Bárhogy is nézzük, olyat nem szerethetsz, akit nem is ismersz.

2016. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!