Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira rossz tulajdonságok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz tulajdonságok ezek a lányok szemében? 17/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak a csalódás...Eddig volt önbizalmam de most nem érzem úgy hogy annyira jó ember lennék mint amennyire eddig hittem...Igazából nem vagyok túl magas sajnos 175cm vagyok ehhez 75kg nem testépítő de mégis azért kulturált módon izmos alkatom van, sötétbarna szem semmi extra a hajamban sincs semmi különleges nem szeretem a páwa hajakat...belsőre kedves,barátságos,nyitott az új dolgokra,nagyon őszinte,megbízható,figyelmes,ragaszkodó,túl hamar megkedvelek sajnos valakit aztán persze nagyot koppanok ha nem jön össze...nem igazán szoktam bulizni innen egyből jön hogy se inni se cigizni nem szoktam a drogot meg sem említem szerintem ez alap,romantikus vagyok de mégsem az a bulizós alkat,udvariasnak és úriembernek tartom magam,nem tudom mennyire számít a zenei ízlés de arra is teljesen nyitott vagyok egyedül a metál az ami távol áll tőlem,felfogásban elég laza vagyok nem stresszelek rá a dolgokra, mint látjátok sokat tudok pofázni de pont ennyit szoktam nevetni is :D szinte mindig jó kedvem van :D,persze ez nem függ össze a komolytalansággal, mert míg szeretek hülyéskedni de nagyon komoly is tudok lenni ha a helyzet úgy kívánja,lányok terén bátor vagyok tehát nem félek megszólítani egy lányt, illetve félek de erőt veszek magamon innen következik hogy határozott ember vagyok, eddig is írtam negatívumokat úgy gondolom de meg kell hogy jegyezzem hogy nem válik előnyömre hogy néha nagyszájú vagyok és nagyképű de úgy tűnik kezdek leszokni ezekről. Nem tudom megint csak mennyire számít de rendszeresen sportolok is.


Igen tudom elég hosszú lett és azt is tudom hogy kevés ember fogja elolvasni, ezért arra kérnék mindenkit hogy csak akkor írj hozzá ha elolvastad nincs szükségem értelmetlen kommentekre. Mind a pozitív mind a negatív véleményekre kíváncsi lennék :) Segítségeteket köszönöm :) 17/F



2016. szept. 12. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi itt a rossz tulajdonság? Konkrétan a kérdésed címe nem felel meg annak ami le van írva. Leírtál magadról sok tulajdonságot egymás után. (Még mondatokba szedve sem sikerült.)
2016. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek csak pozitív tulajdonságok...
2016. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ♡14l
2016. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, ezek szinte csak jó tulajdonságok, mèg azt is, hogy nagykèpű, nagyszájú vagy helyretetted azzal, hogy ezekből kezdesz kigyógyulni. Nekem tetszenek ezek a tulajdonságok, ès nincs olyan ember, akiben ne lenne valami rossz. Előbb utóbb biztos hogy találsz valakit, aki úgy fog szeretni, ahogy vagy, mert ha tènyleg csak ezek a tulajdonságok igazak rád, akkor nem èrtem mièrt nem tolonganak èrted a lányok, hacsak nem csak saját magad gondolod így.

Ès nem, ezek nem rossz tulajdonságok a lábyok szemèben, esetleg a nuku cigi/alkohol/buli az, ami a mai tini(r(i(b(a(n(c(oknak nem tetszik.

15/L

2016. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem, aranyos srác lehetsz
2016. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy rosszak :) 16L
2016. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tenyleg kicsit nagykepu vagy...
2016. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ezek jó tulajdonságok :)

17/l

2016. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem van egy kis egészséges önbizalmad, de nem vagy nagykepű. Ezek csak pozitív tulajdonságok, amiket írtál. Hasonló vagy, mint én leírás alapján :D 16L
2016. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!