Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy végre boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam*0 kérdése:

Mit tegyek? Hogy végre boldog legyek pár hónapja lett vége egy hosszú kapcsolatomnak de egyedül érzem magam és mindig a magányon jár az eszem, napi rendszerességgel sportolok stb. mégis mindig egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 18:04
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Beszélgess nőkkel, hátsó szándékok nélkül. Meglepően jól nyugtatja a lelket.

Trust me, bro!


26/F

2016. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos én is így vagyok,pedig szeretek szingli lenni.A hétvégék tök jók,bulizunk a barátnőkkel,de hétköznap sokszor rámtör a magány.Ezt vagy leküzdöd magadban,elfoglalod magad mással(amint rádtör az érzés,találj ki valami hasznos elfoglaltságot),vagy keress kapcsolatot :)

20N

2016. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beszélgetek én de manapság picit elvan fajulva a fiatalság nem azt tartják értékeknek mint én, nagyon leadni nem szeretném, nekem szimplán elég annyi szeressen meg bízni lehessen és érezzem iránta a vágyat.
2016. máj. 11. 18:20
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
Bocsáss meg, félreértettél. NEM kapcsolatkeresést javasoltam, csak egyszerű beszélgetést, elvárás nélkül. Ezt tolom kb 2 hete, és jóval nyugodtabb a lelkem.
2016. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanulj meg egyedül boldog lenni, független embernek lenni.

Boldogságod miatt. Erre másokkal való kapcsolathoz is szükség van, ne legyél függő senkitől, legyen megrendíthetetlen az önbizalmad

2016. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazad lehet de túlságosan bújós vagyok fiú létemre is én akkor érzem jól magam ha egy nő hozzám van ragadva
2016. máj. 11. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Szegény, én még mondjuk "csak" 3 hete vagyok szingli de nekem is nagyon rossz. Pláne hogy az exem a kapcsolatunkból már ment is az újba, kinézte a kolléganőjét és most már vele kavar.

Már nem sírok, de vannak még hullámvölgyeim, ilyenkor nagyon szomorú vagyok. Mindenki mondja hogy az exemnél csak jobbat találhatok, és ajánlgatják az új fiúkat, de egyenlőre még nem segít.. És új pasit sem szeretnék addig amíg nem gyógyulnak be a lelki sebeim.

Arra viszont már rájöttem hogy csak az idő segíthet és hogy minél többet legyünk emberek között. Hiszen akkor akarva-akaratlanul is kommunikálsz és nem érzed magad annyira magányosnak.

Kitartást kívánok neked, hidd el, napról napra jobb lesz :) Én is igyekszem pozitívan gondolkozni, akkor is ha néha órákig nem megy.

27/N

2016. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!