Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk nem szeretik az okos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem szeretik az okos lányokat? 17/l

Figyelt kérdés
Úgy hiszem azért nincs barátom ( nem is volt még ), mert okos vagyok.

2016. szept. 18. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

A túl sok egót nem szeretik. Az csak előny, ha okos a lány.

22/f

2016. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Minél többet tudsz meg a világról, annál hülyébbnek érzed magad. Az előző állítás alapján te egy nyilvánvaló zseni vagy.
2016. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hahaha. Ez egyébként igaz, csak nem ebben a formában. Azzal, hogy sok mindent tudsz rá jössz arra, hogy mi mindent nem tudsz még.
2016. szept. 18. 09:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben nem szeretik, azért sem mert a legtöbb fiú a naiv bólogató lányokat szereti. Tudod, az nem kérdez vissza. Eltűri ha megcsalják, nem akarja elhagyni a párját még akkor sem mikor a kapcsolatuk véges mert annyira "menő" akar lenni még hogy olyan barátja van amilyen.
2016. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
*rájössz
2016. szept. 18. 09:13
 6/19 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Ha nekem fiúként ilyen buta és naív barátnőm lenne, szembe köpném magam.
2016. szept. 18. 09:15
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget. A buta lányok csak azoknak kellenek akik könnyen szexhez szeretnének jüt(minnél okosabb egy nő annál nehezebb levarázsolni róla a bugyiját) szóval nyugi ha valaki komolyan akar kapcsolatot annak mindenképpen előnyt jelet ez a dolog ha a lány okos :)

(Én is az okosakat szeretem mert lehet velük beszélgetni :) )

2016. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem tudok egy lányba beleszeretni, mert okos. Persze az egy jó pont, de magában kevés.
2016. szept. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Pontosan. A műfeminista orkoknak ne higgy, a legtöbb fiú kétoldalú beszélgetésekre vágyik, nem egy tepsire, lyukakkal.

Viszont az ész egymagában nem elég.

Az egó meg nem segít

2016. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A buta fiúk nem szeretik az okos lányokat, ez így van. És mivel a fiúk nagy része ebben a korban (de a lányoké is buta), ezért valóban, a fiúk nagy része nem szereti az okos lányokat. Keresd a kivételt, a többit meg szard le!
2016. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!