Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezek az elvárások...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodoka28 kérdése:

Szerintetek ezek az elvárások túl nagyok a mai világba?

Figyelt kérdés
Az az igazság ,hogy központi ember vagyok ,de nem szociális...Inkább elmegyek egy barátommal az utcába sétálni de nem megyek el sehova nagyon ugy vagyok vele ,hogy ha van egy tök jó haverom szinte egész életembe akkor vele szórakozok inkább.. Nem iszok nem cigizek és utálom ha ezeket valaki csinálja.. Nem szeretem ha egy csaj kihívóan öltözködik.Nem szeretem ha más fiukkal lóg és szíveket írogat nekik, vagy éppen ölelgeti őket. Nagyon sok ilyen ember van a környezetembe.Én nagyon féltékeny tipus vagyok mert ejtettek már párszor pofára de ugy gondolom mindből csak tanultam.. Nagyon olyan ember vagyok ,hogy csak az igazit akarom ami tudom ,hogy ebbe a kórba szinte lehetetlen.De egyszerűen nincs olyan lány aki ugyan ilyen mint én.Én is csak akkor vagyok központi ember ha a suliba vagyok.De amúgy meg megyek haza és sportolok és tanulok. Sok időm marad mindig a semmit tevésre.És ezt az űrt tényleg már beszeretném egy olyan lánnyal tölteni akivel érdemes.Mivel mindenki az ismeretségi körömbe cigizik és iszik,bulizik bandázik és az ellenkező nemmel lóg,bandázik ez egy kicsit eltaszít engem.Lehet ,hogy össze vissza írtam le ezért bocsi. Ha valami nem érthető kérdezzetek rá nyugodtan.

2016. szept. 18. 18:05
 1/7 A kérdező kommentje:
kihagytam ,hogy 16 éves vagyok és Fiu!
2016. szept. 18. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
amit magad körül látsz az nem tetszik. nemigazán tudod, hogy létezik-e az amihez tartozónak érzed magad. Ezt úgy hívják hogy rossz társasság. Nyugodj meg: létezik az amire vágysz így keresgesd nyugodtan. A helyiekkel meg, ha nem tetszenek, akkor ne foglalkozz. Menj és keresd meg, amire vágysz. ez az élet egyik legfontosabb célja. Hidd el van az amit szeretnél
2016. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem nagyon az elvarasaid, nagyon is realisak. Vannak meg ilyen lanyok csak sajnos senki nem veszi oket eszre oket,pont azert mert egyik sem a tarsasag kozeppontja /velem egyutt/.
2016. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ,hogy egy kis reményt öntetek belém :))
2016. szept. 18. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg pontosan ilyen fiút keresek... De ezek szerint a két normális fél nehezen találja meg egymást. Ne haragudj, nem mintha itt akarnék ismerkedni, de te konkrétan én vagy, csak fiúban. Biztosan találsz majd olyat, aki illik hozzád, csak más társaságban keresd. Pl ahova sportolni jársz, a sportolók nagy része normális. Az igazit meg nehezen fogod megtalálni ilyen hamar, sokaknak ez az álma, de nehéz ezt korábbi csalódások nélkül megélni. De bármi lehetséges, ne feledd... :)
2016. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is az esetem vagy valamennyire:) nálam az az elvaras h ne igyon/ne cigizzen/ne bulizzon/ne olelgessen mas csajokat...es nem talalni olyan fiut akinel minimum egy nincs jelen:) 15L
2016. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezeket nagyon jó és egybe szomorú is hallani!
2016. szept. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!