Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek az elvárások túl nagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az elvárások túl nagyok, túl kicsik, vagy megfelelőek?

Figyelt kérdés

Egy másik témában azt kérdezte valaki, hogy mik az elvárásaink a párunkkal szemben. Ennek kapcsán gondolkodtam el ezen a kérdésen.


Ha egy fiú kiír ide egy olyan kérdést, hogy nem tud párt találni, akkor gyakran azt tanácsolják neki, hogy adjon lejjebb az igényeiből. Vajon tényleg ez állhat a sikertelenség hátterében? Nekem mondjuk volt már több barátnőm is életem során, szóval az igényeim főleg a tapasztalataim alapján alakultak ki. De mégis azért érdekelne a véleményetek.


A külső az lényegtelen, nem érdekelnek az ilyen jelentéktelen dolgok, hogy most szőke hajú legyen, vagy vörös, vagy barna...


Belsőre pedig legyen egyszerre humoros, és intelligens. Szóval lehessen vele hülyülni tök random témákról, de vitatkozni is komolyabb dolgokról. Életről, halálról, filozófiáról, az univerzumról, Istenről.


Ne legyen beképzelt, és ne nézzen le másokat. A szociális érzékenység egy plusz pont.


Legyen őszinte, és ha problémája van, akkor oldjuk meg, ne rögtön szakítással reagáljon.


Ne legyen feminista. (Vagy ha feminista, akkor legyen következetes, és érdekeljék a férfiak problémái is.)


Ne legyen szélsőjobboldali.


Ne legyen biszexuális. (Nem vagyok homofób, de attól félek, hogy mivel a másik nemre is vágyik, így nem tudnám kielégíteni az igényeit. Aztán vagy nyitott kapcsolatot kérne, vagy megcsalna. Én egyiket sem szeretném.)


Az előttem lévő szexuális kapcsolatai száma a nulla körül mozogjon, vagy legalább legyen kevés. :D


És végül, természetesen: Szeressen.


Azt hiszem ez lenne minden. Nagyjából rendben van, igénytelen vagyok, vagy tuti soha nem lesz már barátnőm a hatalmas igényeim miatt? :D


2015. aug. 12. 18:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Ezek alap dolgok Srác. Nincs ezzel semmi gáz.
2015. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
ez pont jók! normálisak az elvárásaid
2015. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Abszolút jogosak.
2015. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Megfelelő, korrekt elvárások, női szemmel nézve is.
2015. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Jogosak, nekem is kb. ezek az elvárásaim, de azt hozzátenném, hogy nem lesz könnyû ilyen nôt találni. Eddig nekem se sikerült.

Az intelligens - komolyabb beszélgetésekre alkalmas - nem feminista trió mindhárom komponense nem sok nôre igaz.

2015. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Ja, nincs velük probléma, bár én pont kiestem a pikszisből ezek alapján is. :D
2015. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Nagyjából rendben lenne, bár nem tudom, hány éves vagy. Ha nem túl fiatal korosztály, akkor lehet, hogy az lesz a legnehezebb pont, hogy olyat találj, akinek 0 kapcsolata volt előtted.
2015. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

férfi szemmel,lényeges dolgok kimaradnak

lényegtelen dolgokat meg felsorolsz


pl milyen legyen másokkal? nem elég ha hozzád jó? nekem speciel tökéletesen elég :,D

...ezzel szemben,külsőre 0 elvárás!! ez mi?

egy külső messze nem a hajszínre korlátozódik.

valami távoli elképzelés kell legyen azért.Attól hogy valaki nem felszínes.


0 kapcsolat,ez megint erős! nem gondolod hogy valaki csak rád vár a világon.Ha olyan kategória lennél,nem lenne aktuális a kérdés :D


a kevés az teljesen korrekt viszont.



szélsőjobb? ez is fura,ha nem skinhead lány,úgyse nagyon veszed észre.....

de legalább tud valamit a világról.örülj neki..ebbe ne menjünk bele :D inkább! én szeretem :,D


az pedig hogy szeressen,ez nem elvárás

hanem majd alakul vagy nem.

csak legyen képes az érzésre :d :D

2015. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
MAJDNEM megfelelő elvárások. Annyi csak, hogy a külsőt úgyis fogod nézni, a fene akar olyannal lenni, akit nem tart vonzónak, akit nem kíván. Illetve a nulla körüli szexuális kapcsolat csak akkor elfogadható, ha te is hasonló statisztikát tudsz felmutatni.
2015. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%
Elvileg teljesen normális elvárások, a gyakorlatban viszont alig van olyan lány, aki ezeknek megfelelne. Sőt, megkockáztatom, hogy őszinte lány egyáltalán nem is létezik.
2015. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!