Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fúk, titeket hátrál a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk, titeket hátrál a kapcsolatban, ha egy lány okos?

Figyelt kérdés
Nem,nem okoskodó,és ez nem mindig rossz,mert jól lehet bármiről beszélgetni vele,de okosabb nálatok. Barátnőmnél veszem észre,hogy nagyon kedves,intelligens,de valahogy a fiúk elkerülik(és nem csúnya)

2016. szept. 18. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mivel én is eléggé tanult vagyok.
2016. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha egy lány okos. Ha okos, és intelligens, akkor nagyobb az esély, hogy hűséges is, ami nagyon fontos tulajdonság egy emberben! :) 17/F
2016. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Okosabb nálam? Mutass már be neki, meg szeretném ismerni. :))


Nem zavar, hanem elvárás számomra, hogy okos legyen.

2016. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, ha a lány okos. :)
2016. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt így látatlanba nem jelenteném ki senki nevében sem, hogy okosabb akárkinél. Lehet csak a ti társaságotokban okos na de mindegy is. A főkérdésre a válasz, nekem bejönnek az okos lányok, szerintem egyáltalán nem lenne hátrány, mivel elvileg nekem is jól pörög az agyam.:D
2016. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy lány jóval okosabb egy fiúnál az hátrány lehet, mert ha a fiú ezt érzi, akkor elnyomva érezheti magát, meg sértheti az önbizalmát. Én lány vagyok, és én kifejezetten olyan fiút szeretnék, aki okosabb nálam, és fel tudok rá nézni... De ahogy a kérdésben említetted, hogy okos, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy nálad okosabb. Ha te is hasonlóan okos vagy, akkor az tökéletes :)
2016. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak,én is lány vagyok,és ő a legjobb barátnőm.:)
2016. szept. 18. 20:01
 8/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, amúgy szerintem az a legjobb, ha kb. egy szinten van a két fél. Hosszútávon nagyon nem tesz jót a nagy intellektuális különbség.
2016. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a "hátrál" nagyon nem illik ide, nem tűnik túl okosnak... :D Csak, hogy kötözködjek.

Egyébként az okos lányoktól csak az ostoba fiúk tartanak.

2016. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nincs olyan h valaki okos csak valamiben jobb ha te ezt irod ki nem hiszem hogy annyira okos lennél vagy csak szimplán fiatal...
2016. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!