Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye normális ez? . Mert a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye normális ez? . Mert a legtöbb fiú ismerősöm szerint nem vagyok komplett. Ugye tényleg normális vagyok?

Figyelt kérdés

SZóval az évfolyamtársaim mindig a szexről beszélnek, meghogy mindig az a legfontosabb egy kapcsolatban...eleinte én is ezt mondogattam, de aztán én nem így érzek, majd mondtam, hogy szerintem ez nem igaz...Ők néztek rám hülyén, hogy nem akarnék e azzal a lánnyal b*szni, akibe szerelmes vagyok...És akkor mondtam, hogy nem, mert én nem csak szexet szeretnék, hanem én egy rendes, hosszan tartó kapcsolatot...meg ha a csaj kérdezné, én akkor is megváratnám a szexel minimum 18 éves korunkig, erre, pedig az a csaj, akibe szerelmes vagyok, hozzám jött, ogy nem akarok e vele lefeküdni - később elmondta, hogy ez egy teszt volt...- erre é nemet mondtam, mire mindenki kinevetett, hogy mekkora egy balfék vagyok...Szerintetek ez normális?


F/14



2016. szept. 19. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jahhjj eshtenem hát persze 14 évesen mi is erről pofáztunk folyton nem érdemes nagy ügyet csinálni belőle! Aztán kinőttünk belőle, persze nem mindenki! Szard le az egészet!
2016. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Én csak 13 vagyok de nálunk is ez megy... én is ugy vvagyok mint te :)
2016. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Szerintem nagyon is normalis. :)Jo lenne ha a veled egykosu fiuk is igy gondolnak ezt.
2016. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
minek várnál 18 éves korodig wtf? ha 17 évesen történne akkor sem szakad le az ég...
2016. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Te vagy az egyetlen normális ez esetben
2016. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézus krisztus a fiú ismerőseid nagyon hülyék...mi a francnak ilyen fiatalon már azt csinálni..élmény látnom hogy a korosztályom ilyen retardált xd tisztelet a kivételnek..
2016. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Szerintem TE vagy a normális.
2016. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ez a normális😊
2016. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Nevem Panni válasza:
Teljesen normális vagy. Tisztességes vagy, és sajnos ez hiányzik manapság nagyon sok fiatalból. Hisz a szerelem nem csak a szexről szól. Nekem az a legfontosabb, hogy boldognak lássam a párom és boldog legyen velem.
2016. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam is ebben a korban vannak sajnos(a fiúk) szerintem te vagy a normális.;)
2016. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!