Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elég furcsa a helyzet. Tudnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég furcsa a helyzet. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, akinek van barátnője. De viszont ennek a fiúnak a barátja, akivel én is jóban vagyok (amúgy neki is van barátnője), annak én tetszem. Ezt még nem mondta ki, de számomra már elég egyértelmű. Azt mondta, ha találkozunk, akkor komolyan kell beszélnünk rólunk. Nekem ő nem tetszik (amúgy ezt tudja ő is, ugyanis elmondtam neki, hogy ki tetszik), de még soha nem utasítottam vissza senkit, és nem szeretném, hogy ez után vége szakadjon a barátságunknak. Mit csináljak? Hogy reagáljak, ha esetleg elmondja, hogy tetszem neki? 15/L

2016. szept. 23. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg nyíltan hogy tényleg más tetszik és barát szeretnél csak vele maradni. Ha felfogja és nem durcizik akkor jó, ha nem képes felfogni akkor jobb ha nem is barátkozol vele....
2016. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lány és fiú között NINCSEN BARÁTSÁG legtöbb esetben 94,7% ban!!!! Minden ki tudja h a fiú mit akar a csajtól..( legalábbis remélem) Hát nem beszélgetni a kirakatban látott ruhadarabról vagy az egyik tv műsorról
2016. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzö vagyok


Ezt jó volna felfogni.. A pasi az egyszerűen működik dugni akarnak ennyi. a nő már nem ilyen egyszerűen működik nekik már más a gondolkodásuk beszélgetés érzelem stb.. pasi csaj Barátság nincsen legalábbis ilyenről ritkán hallok..

2016. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!