Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti nem vennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nem vennétek tolakodásnak?

Figyelt kérdés

Örülnétek annak, ha egy fiú leszólítana titeket?

Van egy lány, akit többször láttam a buszon és úgy vettem észre, hogy ő is sokszor rám nézett a szeme sarkából. Szeretném megismerni. Tudtok valami jó szöveget? Vagy lányok, tudtok olyat mondani, ami nektek esne jól?


15 éves fiú



2016. okt. 1. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de mennyi az idő?
2016. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

mosolyogj rá :) ha visszamosolyog, vagy látod rajta h nyitott, akkor nyugodtan megszólíthatod, pláne ha már többször is mentetek együtt.

ha van mellette üres szék, a legjobb ha mondod neki h "szia! bocsi, szabad ez a hely?" és akkor elkezdhettek beszélgetni és utána már kialakul:)

sok sikert!:) 17/l

2016. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérlek még írjatok! #2-nak köszönöm. Remélem ez, majd beválik!
2016. okt. 2. 07:59
 4/9 anonim válasza:

2-es kissé sablonos, és gyakran nem derül ki semmi. A legtöbb ember reakciója (ha csak lopva, szeme sarkából nézett), ilyenkor nem egy visszamosoly, hanem elkapja a fejét (mert lebukott - vagy akár mert nem azért figyelt, vagy nem is téged nézett).

Egyébként szerintem ebben nincs semmi tolakodás, főleg, ha nem b*nkó, harsogó módon teszi az illető. Egy kis humor sokat tud segíteni. Egy sutának tűnő, de poénos indítással egy kellemes beszélegetés alakulhat ki, még akkor is, ha nem lesz semmi az egészből. Mint pl. a tömegközlekedési eszközön megkérdezni, hogy egyfelé mentek-e. Ha nem veszi a lapot, akkor valszeg nincs is miről tovább beszélgetni (kivéve, ha neked már külsőre elég - akkor viszont csak belököd, hogy vicceltél... nem vagy olyan retard, mint ő :D).

Amúgy meg tök mindegy, mivel indítasz. Lehet az a legostobább, legsablonosabb állatság is (mint a deszépidőnkvan, vagy a bocsimennyiazidő), ha azt a legnagyobb magabiztossággal, leghatározottabban tudod előadni. Amíg ezt tudod sugározni magadból, akár rózsaszín hello kittys alsóban, fejen állva, b*zinótát is énekelhetsz, leveszed a lábáról bármelyik csajt. (nem biztos, hogy akár egy randira is szabad utat kapsz, de a maxiriszpekt meglesz). Férfi vagy, légy tökös - töketlennek ott vannak a barátnői. ;)


(kieg: "tökös" nem= "agyatlan, túlmacsós, verdájára nyálát verő konditöltelék")


Azért majd a fejleményekről dobhatsz ide némi infót (mit vetettél be, bejött-e) ;)

2016. okt. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az előzőhöz: leközelebb, mikor esetleg véletlenül összetalálkozik a tekintetek, vagy csak látod, h talán téged figyelt, ülj oda mellé ezzel: remélem nem bánod, hogy ideültem, de meg kellett bizonyosodnom valamiről. (ha visszakérdez, válaszként, ha nem, akkor csak folytatod mint egy hangos megerősítés a magad számára), igen, valóban ez a legszebb szempár, amit eddig láttam. Innen van esélyed visszaülni, ha nem harap rá... mert tényleg csak erre voltál kíváncsi. Vagy kibontakozhat egy társalgás is. Esetleg ha nem volt teljesen elutasító, de nem is tette meg a következő lépést, mutatkozz be: Petya vagyok, xy gimibe járok, szeretem a popzenét és szabadidőmben remek pandákat hajtogatok hurkapálcikából (vagy valami hasonló, egyáltalán nem átlagos marhaság - ha már egyéb téren nem vagy kevésbé mainstream).

A lányok hiúk, szeretik a bókokat és az intelligens humort. Csak sugározd a magabiztosságot, elégedettséget (nem önteltséget) és mindezt határozottan.

2016. okt. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt 15 évesen csak én biztosra tudtam hogy tetszem neki:D hallgas a #2 ez jó, én is ugyanígy csináltam ez befog jönni..csak én nem beszélgetem vele csak azt kérdeztem meg tőle hogy "szabad e ez a hely?" mindig igent mondot, beszélgetni nem mertem vele, kimondom mert beszari voltam😂😂 és nem tudtam volna mit beszélni vele 20 percet iskolába menet😂😂

Ülj melé, beszélges vele, hívd el randizni, ne léggy olyan mint én😂😂😂


17F

2016. okt. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

6os, neked ez tényleg bejött? Nem viccelsz? Tudtad, h tetszel neki és még a hely is szabad volt? Ez valami varázslat lehet, akkor tényleg ki kell próbáld -.-

Ja, hogy randizni sosem hívtad el... zseniális.

2016. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 épp ezt írom le hogy ne legyen olyan szerencsétlen mint én voltam és hogy hívja el bammeg😑😂
2016. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd írok, ha lesz valami. Sajnos még nem láttam azóta a lányt...
2016. okt. 6. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!