Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk ti tolakodasnak vennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti tolakodasnak vennetek azt ha a csaj a 3adik randin lesmarolna, ti ha meg nem akarnatok vagy nem mertetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha még nem mert akkor biztos hogy nem sőt inkább megkönnyebbülés hogy akkor mostmár szabad
2009. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy hogy néz ki az a bizonyos "csaj". De a srác reakciójának leírása nélkül nem tudom eldönteni mire gondolt.
2009. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

eléggé nyomulós lenne.

de valószínűleg vmi oka van a pasinak h nem smárol le. ebből pedig arra lehet következtetni h nem is akar, vagy fél...

2009. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem inkabb fel , o hivott randizni gondolom akkor csak akar valamit es minden nap felhiv telon meg minden
2009. aug. 7. 12:22
 5/12 anonim ***** válasza:

akkor adhatsz neki egy puszit a szájára, de ne vadul kapd le őt!

Ezzel a puszival a szájra jelzed neki h te már kész vagy arra h egy komolyabb szintre lépjetek, és h ne féljen, nyugodtan megcsókolhat ő is:)

2009. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én nem venném zokon :)
2009. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem az utcán is nyugodtan lesmárolhatsz ismeretlenül nem venném tolakodásnak;)


Viccet félretéve. Ha srác beszari akkor mutasd meg neki milyen frankó kis csaj vagy Te az első barátnőmet nem mertem megcsókolni és ott is ez történt úgy lesmárolt hogy azt hittem szétrobban a gatyám rögtön megjött az önbizalmam


17/F

2009. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem vettem tolakodásnak, mikor barátnőm első randin tette ezt :P (mondjuk ő egy arcrapuszi után fordult felém)
2009. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Viccelsz? A harmadik randira már korbácsot viszek ;)

Kicsit komolyabbra fordítva, 2-5 randi alatt ki kell hogy derüljön lesz-e valami a dologból. Akkor meg meddig kéne várni a csókkal? Azzal a lánnyal akitől ezt tolakodásnak venném nem hiszem hogy lenne második randi, nemhogy harmadik. Mondjuk életkortól, tapasztalattól is függ, persze, meg hogy mennyire fontos neki hogy ő irányítson.(bár akkor meg miért nem teszi?)

28/F

2009. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
12:47 johetsz hozzam nagyon ki vagyok ehezve mar :P es a kovetkezo randi csak vasarnap lesz :(
2009. aug. 7. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!