Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők/lányok ha egy fiu/férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok ha egy fiu/férfi, leszolit titeket az utcán, vagy bármely nyilvános helyen, azt tolakodasnak vennétek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
ha normálisan teszi, nem nyomul rögtön stb, akkor nem
2015. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, a nyomulást nem szeretem, meg azt sem, ha valaki túl sokat képzel abból, ha szóba állok vele.
2015. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyilvános helyen lehet leszólítani, tekintve, hogy a lakásomba nem nagyon engedek idegeneket. :D Na, de komolyabban: tolakodó a stílusodtól leszel (pl ha képtelen vagy nemleges választ elfogadni), nem magától a leszólítástól. A probléma inkább az, hogy én személy szerint utcára (azért ezt írom, mert ezt említetted elsődlegesen) azért megyek, hogy eljussak a-ból b-be és nem ismerkedni. Így könnyen megeshet, hogy éppen sietek és nincs időm megállni beszélgetni, akkor se ha igazából nagyon is tetszik az illető. (2 perc ismeretség után pedig nem fogok senkinek se személyes elérhetőséget megadni.) De szórakozóhelyen, kávézóban, könyvesboltban, múzeumban stb szerintem nyugodtan menj oda a lányokhoz.
2015. jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat;)
2015. jún. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!