Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt tolakodásnak vennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt tolakodásnak vennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal nem régen jöttünk össze és ő az első szóval nem tudom, hogy ez a fiúknál hogy működik, de megjegyeztem hogy ha találkozni nem is azért beszélni jó lenne ha minden nap tudnánk. Szal írjon rám facen, vagy ha este 9-ig nem ír akkor felhívom, hogy minden oké-e. Kicsit már bánom, hogy így letámadtam, mert eddig mindig írt tök hamar, most meg általában későn és ha felhívom akkor is elég flegma. Lehet hogy tolakodásnak vette?
2014. nov. 2. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én eléggé zokon venném az ilyet. Van egy udvarlási rituálém, aztán egyszer csak jön a csaj és munkává alakítja át.
2014. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túl komolyra vetted a dolgot, lehet h ő nem gondolja olyan komolyan a "kapcsolatotokat" és nem akarja elmélyíteni. Elvégre is sok lány van a világon és valamikor ki kell élnie magát az embernek
2014. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!