Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 13 éves vagyok és 16 fölötti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és 16 fölötti fiúk jönnek csak be már rám is akaszkodott pár de tudom hogy ők 95%-ban szexre mennek. Szerintetek van rá esély hogy találok olyat aki 3 évig megelégszik a puszi csók max szivogatásos kapcsolattal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kell még pasizni, mert nem fogsz találni. Vagy keresgélj a korosztályodban. Vagy tanulj.
2016. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel a keresest es ne add oda egy alkalomert az erenyedet aki szeret az megvar :)
2016. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia


Az a korosztály nem éppen a visszafogottságról vagy a türelemről híres. A becsületet már meg sem említem.

2016. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én simán beérem annyival hogy szeret a lány,de azt bizonyítsa bármilyen módon még ha csak magától leírja vagy elmondja azzal is beérem és ha komolyan gondolja úgyis lesz aminek lennie kell idővel 17/F
2016. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak 16 fölötti fiúk, akik nem a szexre mennek. Nem sokan, de vannak (pl. az én barátjelöltem :D), inkább annak nincs nagy esélye, hogy ilyen korban egy kapcsolat (különösen ekkora korkülönbséggel) eltart három évig. Ne akarj kényszerszerűen járni valakivel 13 évesen, csak ha találsz olyat, akiben tényleg megbízol.
2016. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hitetlenhitű válasza:
Szerintem a te korodban még korai a "pasizás" főleg egy 16+ évessel. Ha nem akarsz fiút a te korosztályodból, akkor várj! Ne akarj a mai tini k*rvákra hasonlítani, és ne feküdj le fűvel-fával. Eljön majd a te időd is ne félj!
2016. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább menj, és írd meg a házidat. Ne akard már egy 16-17 éves fiútól, hogy egy 13 éves kislánnyal járjon.


Ja mondjuk bocs... a mai világba már egy 10-12 éves kiscsaj, is úgy viselkedik mint egy luxusk*rv@... de te ne akarj ilyen lenni.

2016. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen 13 vagyok de már volt kapcsolatom egy 16 éves fiúval fél évig voltunk együtt de elköltöztek és igy nem tudtuk megoldani a talikat
2016. okt. 2. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt nem az a gond hogy nem lenne fiú aki szeret, hanem az hogy 16 fölött igényeljük a szexet, van aki kevésbé, én eléggé, ha a barátnőm nem akart volna akkor kb falra másztam volna miután felizgulok és semmi.. Persze szerettem és nem hagytam volna el csak azért ha várni akart volna kicsit, de eléggé kínzás tud lenni ha kívánod és nem kapod meg, és tudod hogy még sokáig nem. Keress a saját korosztályodban fiút, ők még jobban tudnak várni.
2016. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja és 21/f..
2016. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!