Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély kapcsolatra ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély kapcsolatra ilyen hiányosságokkal?

Figyelt kérdés
Elégé elmaradott vagyok rengeteg dologgal. Családomtól sosem kaptam ilyeneket és nagyon furán hangzik, de nem tudom hogyan kell valakit megölelni, vagy puszit adni, megérinteni, vagy hasonlók. Valószínűleg elég rosszul érezném magam első alkalommal, és azt látná az illető rajtam, hogy én nem szeretném, ami nem igaz. Ez mennyire zavaró? El lehet így fogadni valakit, hogy neki még nem voltak ilyenek sem? 17/f

2014. márc. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy zavaró a másik félnek, és el sem fogja fogadni, főleg ha felhívod rá a figyelmet.


Szóval praktikus tanács: meg ne szólalj erről és gyűjtsd a tapasztalatokat. Ha valami olyan helyzet alakul, amit a másik fél (nem te, a másik fél!!!) furának tart, akkor annyit válaszolj hogy korábban összetörték a szíved és még idő kell, amíg feldolgozod.


Így kapsz időt is, tapasztalatot is és hülyének se fog nézni a csaj.


Amúgy meg gyűjtsd a tapasztalatot ezekből a dolgokból és pár alkalom után már nem lesz para.

2014. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiúként neked nehezebb a dolgod, mivel általában a fiúktól várnak valamiféle kezdeményezést a testi kontaktus terén. Szerintem ha találsz egy közvetlen természetű, kedves lányt, ő lassan segítene megtanulnod mindezt.
2014. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi miatt nem hazudnék. Ha nem mondanám el, azt hiszem, hogy félreértené a testbeszédem hasonló helyzetekben.
2014. márc. 23. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van sok lóvéd, akkor bármennyi esélyed lehet kapcsolatra, a nőket elsősorban a pénz izgatja leginkább.

Ha nincs, akkor esélytelen.

2014. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a pénz :c Sem pedig a többi felszínes dolog. Egy párkapcsolatot szeretnék, nem pedig még több ellenszenvet az emberek felé. Annyira utálom ezt az értékrendet.
2014. márc. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!