Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok: mit gondoltok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: mit gondoltok egy srácról, aki ducibbra akar hízni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy fura, de szeretnék ducibb lenni és egy ideje hízókúrázom. Most 176 cm és 77 kiló vagyok és szeretnék még hízni, lehet, hogy 10 kilót is.


Mit gondoltok az ilyenről? Nagyon taszító?


17/F



2016. júl. 22. 11:22
 1/8 anonim válasza:

Hát elég fura, de engem pl. nem zavarna. Szeretem a mackós srácokat, meg ha van egy kis pocak:-)


Azért ne ess túlzásokba.


18/L

2016. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elment a józan eszed... Már mos sem vagy egy kis darab, kicsit duci lehetsz, ha még 10 kilót felszedsz, egyenesen kövér leszel. Ahogy akarod. L
2016. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát...ez nem normális dolog. DE ha ezeket izommá alakítanád akkor még értelme is lenne.
2016. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 likebike ***** válasza:
Bocs,ha beleszólok,de nem lehet a zsírt izommá alakítani,képtelenség.Szálkásíts le és utána izmosodhatnál,ha akarnál.Egy dolog az izmosodás és más dolog az "elhízás".
2016. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es választ kiegészíteném azzal, hogy inkább előbb tömegelj (NEM össze-vissza zabálást jelent, hanem irány a konditerem, normális kajával), majd utána szálkásíts le. Ha most leszálkásítasz úgy fogsz kinézni, mint egy éhező napközis.
2016. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 likebike ***** válasza:
Azért írtam,hogy szálkásítson,mert picit soknak tűnik az a 77 kg ehhez a magassághoz.De ez a privát véleményem.Ha küldene képet,amit ide rakna,akkor megmondhatnám.Mert lehet kicsit "kövérebb" és elkezdene tömegelni,akkor mindenképpen feljönne némi zsír+ lehet nem tud egy megfelelő étrendet tartani,akkor meg sok jönne fel és kínszenvedés lenne a szálkásítás.De mondom,kéne egy kép.
2016. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia,

Feedee fétised van, ez teljesen normális. Van, akinek lábfétise van, neked hízási mániád. Nyugodtan hízz, sok lánynak bejön az ilyen. Például én is hizlalom barátomat, ő is feedee :)

2016. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is ilyen fétisem van

39f

2016. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!