Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már vágyok egy jó párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már vágyok egy jó párkapcsolatra, de egyszerűen, a fiúk nem mondanak semmit és én se feléjük, hogyan mutathatnám ki, hogy érzek?

Figyelt kérdés

Nem társkeresőzők és nem is fogok,egyszerűen egy fiút akarok,aki tényleg az enyém és bármikor bármit megtesz értem és ezt viszonozhatom feléje..

Az ideálom: Barna haj,zöld vagy kék szem és csodaszép minden :O persze,ez is a tiniség miatt van,izmos has,kar,hosszú haj középen,de ne túl hosszú meg ilyenek..



2016. aug. 11. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Az oké, hogy van ideálod, de te milyen vagy?

Egyébként rám még illene is a nagyja.

2016. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem kezdeményeznek nálad olyan fiúk, akik tetszenek neked, akkor ha kapcsolatra vágysz, akkor neked kell kezdeményezned.


Szólítsd meg azokat a fiúkat, akik tetszenek neked, beszélgess velük, kérdezz róluk, mesélj magadról nekik, tölts velük némi időt. Ha látják, hogy érdeklődsz irántuk és te is tetszel nekik, akkor el fognak hívni randizni és ha minden jól megy, akkor összejöttök. Ha ennek ellenére sem hívnak el, akkor nem tetszel nekik.

2016. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

ugyan női válaszoló vagyok, de miért kell egy ennyire tökéletes fiú? Nem elég ha totál szerelmes beléd és oké nincs teljesen kigyúrva ,de tudod hogy megbízhatsz benne?

Oké nekem is van egy fajta "ideálom" de ez nem azt jelenti hogy csak ilyenekre kacsingatok. amit leírtál álompasit annak az ideálja valószínűleg egy álomnő.

Nem szabad ennyire keresni a szerelmet mert könnyen rossz emberben fogsz megbízni.

Én is ebben a helyzetben vagyok, borzasztó magányosnak érzem magam. És?.. vannak fontosabb dolgok is az életben^^ én legalább is ezzel pátyolgatok a kis lelkem

2016. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt még kapcsolatom és az ilyen fiúkat meglátom és kiráz a hideg,van is egy ilye nbarátom,egyszer elhívtam néptánc után (néptáncolok),de a többi srác odajött és csak odakiabáltam,hogy tetszesz !
2016. aug. 11. 19:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Én: barna haj,zöld szem (van benne egy kicsi kék) kb 170 cm vagyok és 14 leszek,lehet furi valakinek,hogy ilyen idősen már pasi kell,de egyszerűen,mi lányok ilyen idősen kezdünk el élni,vagyis akarunk :)
2016. aug. 11. 20:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki kérdezte,hogy hány éves vagyok,mondtam,hogy 14 leszek :D És azt is mondtam,hogy nem volt még kapcsolatom,ezért az elsőt keresem..
2016. aug. 15. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Na hát akkor nagyjából látjuk is a problémát...

Valószínűleg az a gond hogy fiatal és éretlen vagy még,de ne aggódj,ez még változni fog.

2022. nov. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!