Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy végre békén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Osztálytársam szerelmes belém,ő is vallotta be.Szolidan visszautasítottam,mert a srác nagyon nem az esetem,és mielőtt még valaki idejönne arcoskodni,hogy a mai lányok csak a külsőre mennek,nem az alapján mondom ezt.Annak ellenére hogy meg mondtam neki világosan (ez volt 2 éve) nem igazán szeretne békén hagyni.Folyton rám ír hülyeségekkel,és muszáj minden egyes nap találkoznom vele,meg jópofizni nehogy megbántsam mert az osztálytársam.Ráadásul pár napja nagyon durván beszólt nekem,meg kötekedett nagyon bunkó volt,majd ma rám ír megint fárasztani.Nagyon sok ez már 2 éve ez megy folyamatosan és nem bírom magamról levakarni.Órán is folyton bámul,és nem tudom neki hányszor elmondani hogy nekünk nincsen közös jövőnk,de nem érti meg.Komolyan kezdünk átmenni zaklatásba.Aki tud kérem segítsen,mert ez a srác nagyon sok már nekem túl rég óta.Előre is köszönöm annak aki szán rám egy kis időt.

2016. okt. 13. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a Pics*ba másképp nem fogja megérteni, A volt barátnőmet is zaklatta egy srác de a lánny nem sokat csinált mert félt hogy megbántja, mikor már elegem lett én léptem, erre a barátnőm szakított velem mert túl reagálom szerinte :(
2016. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lesz:D Szerintem tökre jogos volt,mármint én sem akartam megbántani,pont ezért nem csináltam még semmit,de szerintem nem reagáltad túl,lassan én is átmegyek ilyen üzemmódba.Köszi a választ!
2016. okt. 13. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van testvéred, bátyád, akkor szólj neki és ő leállítja az illetőt. Vagy ha nincs olyan ismerősöd aki tudna segíteni, akkor a barátnőiddel pofozzátok szét a gyereket :) Amúgy nyugodtan rám írhatsz, én segítek bármiben :)
2016. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legyél kemény, határozott.

Küld el, rendesen ha a szép szó nem elég

2016. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad... az ilyeneket legszívesebben úgy orrba vágnám, ha egy lányt nem bírnak békén hagyni... annyira egy bunkó dolog, ez a rámenős,egoista szerep.
2016. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!