Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy végre békén...

Mit tegyek hogy végre békén hagyjon és ne legyen akkora pofája?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ebben az évben jött egy új osztálytárs (csaj) és nagyon idegesítő!! Rettentő nagy pofája van és az LB-met is elveszi tőlem!! És ráadásul nagyon rossz hatással van rá!És folyton azzal dicsekszik hogy ő egy ''pasimágnes'' egyébként egy hülye kis 13 éves idióta... mit tegyek hogy hagyjon békén engem meg a barátnőmet,meg hogy kicsit magába szálljon?? 13L
2014. márc. 27. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek
2014. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam de folyton vihog mellettem és megőrít azt hiszi hogy bírom gondolom...-.-"
2014. márc. 27. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Vágd jól pofán, kislány. :D Szokott hatni. Erősebb kutya b***ik, tudod. :)
2014. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Uu legszivesebben úgy megtépném....lehet az is lesz:D
2014. márc. 28. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Majd számolj be. :) Remélem te leszel az erősebb. :)


Egyébként más nem marad, csak a semmibe nézés. Lehet nagy türelem és önuralom kell hozzá, de hosszú távon ne aggódj, bele fog bolondulni. :D

2014. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úúúgy elásnám élve!!
2014. márc. 29. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be a 'pasimágnes' csajok, de a nagyon agresszívek sem, figyelj oda. :D Minden jót!
2014. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. márc. 31. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányok nevetségesek. Kezeld te is úgy. Ne, bántsd ne szólj hozzá, érteni fogja miért nézed le, pont megsértődik. A legalattomosabb mikor csöndben sunyiban bántja meg az ember a másikat. Tehát ha, hangosan vihog melletted az nem csöndes és sunyi, szóval akár mennyire is "idegesítő" nem kell ezeket zokon venni.


Ja, és mi az, hogy "az LB-met is elveszi tőlem!!" ?!

Most, komolyan. Ha, tényleg jó barátnőd az illető, nem fog kikötni másnál. Ha, igen el kell gondolkodni és nem hibáztatni a másik "nagypofájú lányt".


Azon kívül. Ezt, te biztos hihetetlen zokon veszed de nem kell. Éretlen vagy a korodhoz képest, és lehet, hogy neked kell "magadba szállni" nem pedig a másiknak.

2014. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már értem h mért 51%-ban hasznos válaszokat adsz :D Nem veszem zokon,nem én vagyok az éretlen hanem az a ''nagypofájú'' aki azzal menőzik hogy a 18-20 éves fiúk szerelmesek belé.Na az az éretlen.Én legalább nem kurvulok.Amúgy meg megbeszéltem az LB-mel ezt a dolgot.És megfogadtam ezt a tanácsot,leszartam és hatásos volt.Ki hitte volna.:D köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 6. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!