Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak! Miért panaszkodt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Miért panaszkodtok folyton és játszátok az érzékeny áldozatot hogy minden mai lány r. banc?

Figyelt kérdés

Pont ők azok akikre folyton nyomultok mert könnyen adják magukat és messze kerülitek a normálisakat -.-"

Ti sem vagytok jobbak csak megjátszátok magatokat hogy még mi érezzük rosszul magunkat amiért képtelenek vagytok rendes kapcsolatot találni :) Ezért csakis ti vagytok a hibásak egyébként:)



2016. okt. 14. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
ha ez így lenne én csaltam volna meg a barátnőmet,vagy én szakítottam volna azért mert nem vagyok képes leülni és kulturált módon megbeszélni és megoldani a problémákat de mivel ez minden esetben eddig fordítva történt velem ezért nem én vagyok a hibás mert ha rajtam múlt volna most lenne kapcsolatom :)
2016. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
aki szeret valakit az nem hátrál meg ha a körülmények épp nehezek,akár idő,akár távolság vagy egyéb dolgok,én is megtehettem volna ezt bármelyik csajjal de engem ha valakit szeretek érzelmek irányítanak és nem hagyom el azért mert pl van 150 km köztünk,és még emellett vizsgákra kell tanulni stb...
2016. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Aha, szóval ha a csaj félremegy, annak nyilván jó oka volt, hogy ezt megtegye. És persze ez teljesen rendben van.


Mintha a kérdésben még elítélted volna a könnyűvérű lányokat, de akik kapcsolatban félremennek, ők rendben vannak, ez nem baj, sőt, inkább tegyék ezt, mint beszéljenek a problémákról. Hát ők a legnormálisabb lányok, akik megcsalnak. Hisz nyilván nem a lány hibája, ha nem képes megmondani őszintén, ha valamit máshogy akar, hanem inkább megdugatja magát valakivel.


Mellesleg, valóban vannak, akik a könnyűvérűekre hajtanak, de annyi normális embert lehetne találni, aki udvarolna, megpróbálna meghódítani, a kedvedben járni... de arra mi a válasz? "Töketlen b**i vagy."


Akkor meg szerinted lesz még kedve bárkinek próbálkozni, most komolyan? Ha valaminek nincs látszata, nem csinálom.


Tedd rendbe a fejed.

2016. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
**** vagy kérdező.
2016. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem panaszkodom és normális lányokkal szoktam beszélgetni :P
2016. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 b95 válasza:
0%

Én lennék a legboldogabb, ha végre találnék egy normális csajt.

Eddig még nem volt barátnőm, pedig 21 éves vagyok. Nyilván erről is kizárólag én tehetek.

2016. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Útálom ezeket a dolgokat amikor egy nő kijelenti azt, hogy ő azért ri**nc (vagy a nők nevében kijelenti azt), hogy azért vannak ri**ok, mert mi ezt akarjuk. De ha véletlenül félre kúrnak akkor nehogy ám már r**ancnak hívjuk őket,mert az nyilván és 200% hogy miattunk volt, és ezért mi nem tudunk normális kapcsolatot találni.


Nagyon nem áll jól , és elképesztő idegesítő hogy próbálnak a nők "farkat" növeszteni, és próbálnak ők irányítani mindent soha nem tűrtel el ezt a viselkedést. De ez miatt nem csak a nőket tudom okolni,hanem ezt a sok szűz pö*s köszörűt akik egy punciért cserébe saját magukat is nővé tudják már változtatni, vagy éppen letudnák betonozni magyarország összes termő földjét. Nem csak mi tehetünk róla, hogy ennyi retardált hülye k**a van az az igazság, viszont sokan tehetnek arról hogy csak ezeket keresik. Nekem pl ezért nincs senkim kb 2 éve csak kalandjaim voltak (igen csak ribikkel), másra úgysem jók.

2016. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és rohadtúl nem kereste őket senki...mivel normálisat akarunk személy szerint, de ha már szétdobta a kerekeket akkor azért ,ha nem más megdugjuk a pácienst* ;). Ha kapcsolatban vagyunk akkor is, mivel tudjuk hogy úgyis elgurul a gyógyszere a szerelmes barátnőnknek, mivel az a menő hogy 5 en ba**ák a wc-ben NA és ezért vannak ők megcsalva...Hol a normális nő mégis??, ha lenne akkor nem kéne ilyen dolgokat csinálnunk (amúgy ismerek párat, de mindegyik foglalt 5 éve).
2016. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudom ki hogy van vele, de én egy láynnak, ajádnékokat vettem hogy ugy hogy nicns is pénzem,, hogy csak anynit hogy legyen végre 20 évesen egy barátnőm akivel leülök bezsélgetni. De még csk arra sem volt hajlandó...
2016. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bebu01 ***** válasza:
Zavarba gyüttem
2016. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!