Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú(18), akit innét gyk-ról ismerek.( Én 15éves lány vagyok) Több mint egy hónapja beszélgetünk egymással, minden nap, több órákat. Az a helyzet, hogy én kedvelem. Állítólag ő is engem. Normálisan megtudjuk beszélni a felmerülő problémákat. Én már egy hónap után készen állok arra hogy találkozzunk. (Csak 1óra az út hozzám) Viszont ő nem akar, időt kért még. Nem áll készen, hogy találkozzunk.. Már volt egy próbálkozásunk, mindketten elmentünk, viszont előtte "összevesztünk", így nem láttuk egymást aznap. Én megbíztam benne, szeretném személyesen megismerni. De ő fél a csalódástól. (Egy régebbi ügy miatt) Nekem még nem volt barátom, viszont úgy érzem, ha élőben is így működne köztünk minden, akár több is lehetne köztünk. Nem adtam rá neki okot, hogy ne bízzon bennem, hogy ne érdemelnék meg egy esélyt. Viszont ő folyton visszautasít, közbe azt írja szeret. Ti mit tennétek a helyemben? Szeretne találkozni hétvégén.. Nem tudom mit tegyek.. Meginogott a bizalmam iránta ezek után.. De én is kedvelem, csak nem akarom, hogy játszadozzon az érzéseimmel. Mit tegyek? Bízzak benne, és találkozzunk hétvégén, vagy maradjunk a netes beszélgetésnél? Mert az sem jelenti azt, ha találkozunk, hogy rögtön járnunk kellene.. Valamint az is érdekelne, hogy a fiú helyében hogy döntenétek, e dolgok ismeretében!

Köszönöm ha végigolvastad, és értelmes válaszodat várom, akár itt, akár privátban is ! :)



2016. aug. 31. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Skypon beszéltetek már?
2016. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Egy 18 éves srác, mégis mit akar egy 15 éves lánytól? Dumáljatok inkább neten szerintem.
2016. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

#2 te bolond vagy?


Én 34 vagyok és volt már 22 éves csajom.

De amikor én voltam 14 az osztályból több csajnak is 20 meg 21 éves barátja volt.

2016. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Viberen beszélgetünk már. :)
2016. aug. 31. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is fél hogy élőben nem tetszene neked. Találkozz vele, mert később megbánnád. Nem kell azonnal járnotok, majd kialakul. :) De ha lemondja akkor mond meg neki hogy találkozzatok végre vagy lemondhat rólad. Mert ennek úgy nem lenne értelme, csak egymást bántanátok és közben magatokat.
2016. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a srác nem akar, akkor kevesebb időt szentelj a netre.

Mond, hogy jobban szeretsz a szabadban lenni és nem kockulni, és akár együtt is mehetnétek.

2016. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mond, hogy neten meg a viber előtt nem lehet egy jót pizzázni, vagy fagyizni és dumálni közben mielőtt még becsengetnek az iskolába.
2016. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#2-es, véleményed szerint nagy a korkülönbség? Tényleg igaz?


Többieknek köszönöm, próbálkozni fogok! :)

2016. aug. 31. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Csak azért írtam, mert volt ilyen helyzetben ennyi idősen, és még mai napig átkozom azt az időt, amit vele töltöttem. Egy 18 éves mást akar, mint egy 15 éves. Persze vannak kivételek, de na. Szerintem nem éri meg.
2016. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hát.. szerintem mindenki kaphat egy esélyt . Szerintem menj el hétvégén . Beszéljetek sokat. aztán ha nem jönnek élőben össze a dolgok akkor szerintem hanyagold... Mert ha most nem akkor később sem. Viszont ha kijösztök jól akkor ezt a kis bökkenőt beszéljétek meg. mint ahogy elottem is irta valaki lehet hogy berezelt ... De minden esetre szeritem menj el :)
2016. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!