Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kettő keményfejű ember egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő keményfejű ember egy kapcsolatban, milyenek az esélyeink?

Figyelt kérdés
A barátom is és én is eléggé keményfejűek, és nehéz esetek vagyunk. Nehéz kiismernünk egymást, nekem a barátomat neki pedig engem. Nem egyszer mondtuk kölcsönösen egymásnak, hogy vannak nem tipikus dolgaink, nem lehet könnyen elmenni rajtunk és sokszor a megmagyarázhatatlan dolgokat csak el kell fogadnunk, mert idővel úgyis összeáll a kép. Sokszor történt ez meg már a kapcsolatunkban. Ilyenkor utólag már megláttuk mi miért történt úgy, ahogy. Pl volt, hogy azt hittem valami nagy dolgot titkol mert furcsán viselkedett de idővel kiderült mi volt az oka és nem az amit gondoltam. De azon veszem magam észre, hogy sokszor idegesit ez a misztikussága, kiismerhetetlensége. Ezek mellé pedig az, hogy nagyon határozott és hát makacs is meg a véleményét erőlteti néha.. De ami vicces, hogy én is hasonló vagyok ő pedig jobban elfogad mint én őt. Ami nagyon jó benne, hogy odafigyel a dolgaimra, odafigyel rám, érdekli mi van velem, nap nem múlik el hogy ne hivjon fel 2x ha nem találkozunk és akkor is arról érdeklődik, hogy velem mi van. Barátokként nagyon kijövünk szerintem, volt róla szó, hogy lefokoznánk a kapcsolatunkat ennyire, barátságra. És félek, attól hogy rosszul döntök, hogy nem fogunk működni párként az életben, mert komplikáltak vagyunk. De másrészt érdekes, hogy éppen egymásra tudtunk találni, annyi ember közül is.
2016. aug. 6. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez keményebb ügy lesz, mint a fejetek. Ba dum tss
2016. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek vagyunk,de a baratom hamarabb megenyhul.Szerintem nincs ezzel semmi problema.Ezek nem drasztikus dolgok.Nem tudom miota vagytok egyutt,meg kicsit jobban osszecsiszolodhattok,de olyan h teljesen mindig minden tokeletes nem letezik.Max akkor van gond ha ez elviselhetetlen szinten van mar es nagyon gyakori,de ha csak idonkent es utana mindig kisut a nap akkor nem kell felfujni:)
2016. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Két kiskecske szembetalálkozott a patak keskeny hídján. Olyan keskeny volt a híd, hogy nem fértek el egymás mellett. Úgy mehettek volna csak át rajta, ha az egyik visszafordul, s megvárja, amíg a másik átmegy.

- Vissza, vissza! - szólt az egyik.

- Hát még mit nem? Öregebb vagyok, mint te. Úgy illik, hogy te fordulj vissza.

- Igen ám, de én léptem előbb a hídra.

Visszafordulni egyik sem akart. Vadul nekimentek egymásnak, és verekedni kezdtek.

Csúszós volt a híd, és mind a ketten belepottyantak a vízbe.



vond le a tanulságot!!!!!!!!!

2016. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!