Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én már 3 éve szeretem viszonza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már 3 éve szeretem viszonzatlanul, mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 3 éve tetszik egy fiú, akit születésem óta ismerek. Ő viszont sosem érzett így, de alig is beszéltünk egy párszor az évben. Mióta megtudtam, hogy barátnője van, mintha egy világ omlott volna össze bennem. Egy utolsó, szánalmas senkiházinak érzem magam, mit tehetnék ez ellen?

2016. okt. 22. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem felejtsd el. Tudom, könnyű mondani, de az lenne a legjobb megoldás
2016. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokszor próbálkoztam már, de nem tudom, szeretem.
2016. okt. 22. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig tovább kellene lépned, ha a jelenlegi helyzetet nem tudod el fogadni, mert így csak neked lesz rossz.
2016. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a helyzetedet. Nekem még friss szerelem volt a nyáron. Bejelölt facebookon. Elkezdtem nézegetni a képeit, és láttam hogy valami lánnyal vannak képek róla. És nem tudtam hogy az az osztálytársa, vagy a barátnője (vagy a tesója, bár ez kizárt, megvan az oka). Egy világ omlott össze bennem is. Nagyon durva. Tedd amit én. Addig nézegesd a képeit amíg tovább nem lépsz.
2016. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon nehéz de próbálj meg továbblépni. Ha ők boldogok együtt és szeretik egymást akkor hagyd őket. Fogsz majd találni valakit aki viszont fog szeretni.
2016. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!