Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve vagyok viszonzatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyok viszonzatlanul szerelmes. Légyszi mondjatok valamit mit tehetnék még? 19/L

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt a barátommal, majd kiszeretett belőlem (nem volt semmi baj) és szakított. Nagyon ki voltam borulva. 5 hónapig egyáltalán nem beszéltünk meg semmi, utána pedig rámírt, azóta egy héten 2x 3x beszélünk. Semmit sem akar már tőlem ezt 100%-osan érzem sajnos....de é még mindig szerelmes vagyok belé, egylátalán nem tudom elfelejteni.

Amit azóta csináltam: minden nap eljárok valahova, szinte mindig barátaimmal és haverjaimmal vagyok. próbáltam ismerkedni más fiúkkal, de majdhogynem a hányinger fogott el mikor bele gondoltam hogy én rajta kívül mással csináljam azt amit vele...egyszer egy egész szimpatikus fiúval megpróbáltam, de egy hétig bírtam nem megy. Olyan volt mintha valami rosszat csinálnék amit nem is akartam.. belekezdem új hobbikba: teniszezek és zongorázok azóta, és az érettségimre is nagyon koncentráltam jól is sikerült.


Tényleg nem tudom már...mégis mit tegyek hogy múljon el a fájdalom és a hiányának az iszonyú érzése? Kérlek adjatok tippeket mert már nagyon tanácstalan vagyok, hogy sosem leszek már teljesen boldog :(


2012. aug. 1. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig ez a helyes út a felejtés felé, mást nem igazán tudsz tenni, igazából akkor a fél év alatt sem szeretett a párod hisz ezért lett vége, szerintem a legjobb ha nem is találkoztok...az idő múlásával talán enyhülni fog, bár ha eddig ez nem történt meg nem fog sikerülni egy hamar... sok idő kell hozzá hogy túl tegyél rajta! de ne szomorkodj túl kell élni, talán nem is ő az igazi és hamarosan rád talál akit majd jobb szerethetsz mint őt. :)
2012. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*jobban.
2012. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

FB-on tiltsd le! ne is írj rá ne is érdeklődj felőle, képzeld hogy halott!

Ha nem akarsz 40 évesen megkeseredett magányos liba lenni ezt teszed :D

f18

2012. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szimpatikus lánynak tűnsz, kívánom, hogy tudj tovább lépni és légy boldog egy másik fiúval!
2012. aug. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hagytam így ott lányt, hogy még évtizeddel később is felkeresett (házas volt 2 gyerekkel), és próbálta volna újra, de én már régen nem számoltam vele. Ezt nem azért írom, mert büszke vagyok rá, hanem mert így rávilágíthatok az érem másik oldalára is.

Vszeg nem fogja veled újrakezdeni/folytatni a dolgot, hacsak nem történik vmi hatalmas változás köztetek. Arról meg, hogy kihűltek az érzelmei, nem tehet, és talán nem is csak ő az oka. Mindenesetre -tudom, könnyebb mondani, mint megtenni- jobban teszed, ha lemondasz róla, és próbálsz túllépni - ha nem is felejteni. Talán most ne erőltess egy új kapcsolatot, és jól sírd ki magad, csak utána tudjál kijönni belőle.

Talán lesz, ki végül feledtesse veled ezt, mert kár lenne egy ilyen kedves, és érzékeny lányért.

2012. aug. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!