Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindig itthon vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig itthon vagyok és barátaim sincsenek, akkor barátnőről ne is álmodozzak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és szinte sosem jártam el sehova sportolason kivul,mert nem akartak velem barátkozni.


Nagy részben haza jovok a sulibol,tanulok,edzek,alszom.


Interneten sincs kivel beszélnem.


Múltkor elmentem a szomszéd városban megtartott koncertre és tök jó volt és csomó csinos lányt láttam.


Kár hogy ezekből kimaradok.


Barátnőre nekem már nm lehet esélyem,ha nincsenek barátaim igaz?


Mert akkor inkább a társkeresőt sem próbálom meg.


2016. okt. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltètlenül azt jelenti, hogy akkor nem lehet barátnőd, csak nagyon kicsi rá az esély. Próbálj meg eljárni valahová, esetleg rokonokkal is lehet. Ismerkedj, barátkozz! Élvezd az életet! A szerelem meg majd jön magától.
2016. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy nézel ki. Ha akarod rám írhatsz.

17L

2016. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező!!! kapaszkodj meg 24 évem alatt sosem volt se baártnő,, se barát, mindig itthon voltam, természetesen depressziós is lettem, Szüleim nmem nagyon kisérnek már sehova. Igy sehova sme járok se koncertre sehova.. itthon ülök és alszok vagy futok, vagy gépezek.. vagy teszek veszek. én visszahuzodó vagyok. barátnőről én mrá sajnos nem is álmodhtaok:((. De már nm bírom, te 7 évvel fiatalbb avgy nálam,, biztsoan elsz 3 éven belül barártnőd.. én számitottam arra hogy lez amjd nekem 20 évesen aztán mégse..... sajnos:(
2016. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NE
2016. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Basszus nyilván nem...nekem 19 évesen volt az első csajom (őszintén szólva nem is akartam),és az egész úgy kezdődött, hogy leszopott egy disco mellet. Azóta már volt legalább 6 (és egyébként nem olyan nagy dolog ez mint az sokan képzelik, hogy JAJJ DE jó van barátnőm) volt úgy, hogy alig vártam mikor szakítunk de komolyan:D És fordítva is volt már ilyen.


Igenis ki kell mozdulnod, ha ismerkedni akarsz nem mondom azt ,hogy egyből megtalálod az életed párját először inkább egy tini ribire saccolok. MINDENKINEK VAN ESÉLYE kapcsolatokat kialakítani...neten meg se próbálj, mert semmi értelme :D fogd meg magad menj el néha szórakozni vagy valami. 24f

2016. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pandamaci09 válasza:
Ez egyáltalán nem függ attól hogy nem lehet barátnőd. Lehet hogy buliból lesz az első barátnőd. Sok sikert. 15L☺
2016. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!