Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti mégis mi a fenéért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mégis mi a fenéért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Behülyítitek a lányt,aztán jól ott hagyjátok?Nektek mi a jó ebben?Az hogy hetekig nem tud kiheverni?Vagy esetleg az hogy napokat sír miattad????
2016. okt. 25. 21:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*de inkább 17-nek nézek ki
2016. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te hülyítetted be, lehet hogy túlságosan nyomultál rá, de lehet hogy le se szartad, és csak vártad a sült galambot a szádba. Ha nem adsz egyértelmű jelet, hogy akarsz többet, akkor a fiú nehezen fogja telepatikával kiszedni a fejedből. Mivel nem irtad le az esetet, lehet az is segített volna hogy ráírsz egyszer, netalán felhívod
2016. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azért mert fiúk. Nem férfiak. De még csak nem is srácok. Kisfiúk.


Nem vagyunk mind ilyenek, csak ti lányok sokszor erre a típusra buktok. :)

19f

2016. okt. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem elhiheted hogy ez nem csakiskizárólagosan fiú szokás,énis átéltem fiu létemre😁
2016. okt. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Friendzone-ban talalod meg a normalisajat aranyom. Ezert nem szabad beleelni magad egy alakulo kapcsolatba. Velem is golt ilyen aztan a csaj behulyult en meg leszartam nem csinaltam belole lelkiugyet.
2016. okt. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na most ne haragudj de te leszolsz valakit hogy miert itelkezik feletted mikor nem is ismer. na most te qz osszes kisfiu felett itelkezel . ismered az osszeset vagy mivan? nem? akkor miert itelkezel? Azert mert vannak azok akikre mennek a lanyok mert penzes meg helyes az tudja hogy megteheti ezt mert holnap lesz masik. Viszont hidd el van aki megbecsul. :) meg kell ismerni elobb . Ha meg nem fekszel le vele a 2.tali utan es o dob neked legyen tiszta a lelkiismereted hogy nem te rontottad el o volt paraszt es bunko. Ennyi.
2016. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Es ilyen lányokkal van tele a fold. Tisztelet a kivételemnek
2016. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hehe buta tini p*csa vagy.. de azért én is megkúrnálak írj ha érdekel.
2016. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!