Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálnak ok nélkül?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak ok nélkül?

Figyelt kérdés
A párom barátai utálnak fenyegetnek folyamatosan lehordanak úgy,hogy közbe nem is ismernek.Hogyha megtudják,hogy összekapunk máris irkálnak nekem,hogy milyen izé vagyok,hogy a barátom mindent megtenne értem én pedig kutyaként bánok vele holott ez nem is igaz.Én megértem,hogy féltik a csalódástól de nem kéne azért durván, nekem esni.Amikor pedig elmagyarázom nekik,hogy nem is én bántottam meg a barátom hanem fordítva akkor egy bocsánatkéréssel tisztelnek meg.Egy rossz szót se szóltam hozzájuk de már egy páran nekem estek úgy,hogy közbe semmit nem tudnak rólam.Nagyon szeretem a barátomat elmondtam neki,hogy ez bánt megkérte a barátait kérjenek bocsánatot tőlem de ők nem kértek.Próbálok nem foglalkozni velük de már nagyon idegesítő,hogy még az exe is megfenyeget.
2016. okt. 29. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért vannak ilyen sokan ebben a kapcsolatban? A problémák rátok tartoznak, nektek kettőtöknek kellene tudni ezt kezelni. Másik kérdés: hogy a fenébe tudódik ki minden probléma a baráti körébe a párodnak, ami miatt állandóan neked esnek? Kicsit beszélni kellene a fejével, hogy Miert teregeti Ki a problémáitokat a haveroknak, na meg az exének?! Nem is értem.... Meg nem.megkérni kellene a barátokat hogy kérjenek bocsánatot, hanem tartani a pici száját és veled megbeszélni mi a gondja...nem?
2016. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!