Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ok nélkül utálnak. És most be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélkül utálnak. És most be vagyok rúgva. :D Ismerős?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, mint a címben. Van egy osztály, ahova járok (gimi), és 3 év után is ott járok mint régen, azaz kialakult rólam egy kép, amiről rohadtuk nem tehetek. (hosszú és k.csög sztori)

Most pénteken (azaz most) egy o.társamnál rendeztek egy qrva nagy party-t, ahova szinte mindenkit meghívtak, még 2 jófej tanárt is, csak engem nem, mert mint mondtqm, utálnak :'( (ez van, rengeteget próbáltam már alkalmazkodni, meg minden hülyeséget elkövetni, hogy ne így legyen)

Ahogy ismerem magam, most rohadtul depressziós lennék (9-ik óta így megy, volt már, hogy eléggé sokat gondolkoztam az öngyikkosságon :'( )

Ez egy nem alvós buli, és hogy elviseljem ezt, hogy van, ami miatt ki vagyok közösítve mint a sz*r, megittam mindent, amit csak magam előtt láttam, (nem kérkedés, egyszer úgyis szégeyellni fogom) (hubi, 1 üveg fütyülős, sör, bor gin stb) hogy ne érezzem magam úgy, mint aki meg akar halni. (ezt a kérdést egyébként ki se merném tenni, mert úgyis rámismernének:D)


Amit kérek tőletek, csak annyi, hogy írjatok mindent, ami ismerős ebből az egészből. Volt sztorik, vagy mostaniak. Lelki trauma, segítsünk egymás lelkén :DD


2010. dec. 17. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
Engem szerettek az osztálytársaim.
2010. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
engem is szerettek az osztálytársaim.
2010. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Neki most h részeg talán nem erre lenne szüksége...
2010. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
van egy ilyen osztálytársam, de ő tesz is ezért hogy ne kedveljük. meg más oka is van ennek. de nyugi már nincs sok hátra kibírod :D
2010. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
amúgymeg enned kéne egy kicsit az alkoholra ha nem vagy edzett.
2010. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

Tudod mit?

Igyál még...

2010. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ezt az "ok nékült" kifejtenéd?
2010. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mi van, kisfiam? Megbántad már, hogy berúgtál és kitárulkoztál?
2010. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Engem is utáltak. De valahogy nem zavart, mert ha szerettek volna, akkor mindig rajtam lógtak volna, én pedig még jobban utáltam őket, mint ők engem. :D
2010. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Tudnom kellene, hogy miért utáltak meg, akkor megérthetném.
2010. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!