Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért ijedtek meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért ijedtek meg?

Figyelt kérdés
Ha egy lány kiáll magáért és megvédi magát, akkor miért ijedtek be? Több embernél is láttam és magamon is tapasztaltam, hogy a fiúk ilyen esetben egyszerűen nem mernek lépni semmit. Miért? Attól hogy "nagyszájú" valaki még nem fog lehordani mindennek azért, mert be mertek próbálkozni. Ezt most nem általánosításnak akarom, csak tényleg többször fordult már elő és nem értem miért. 15/L

2016. nov. 1. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Egyszerűen félek megszólítani, hogy mit mondd nekem. (tudja hogy tetszik nekem.)
2016. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mer a csaj utána rögtön házasságot akar. Na onnan aztán tipli, de rögtön.
2016. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem sok fiú szereti a nagyszájú lányokat. Legyen véleménye meg vállalja fel, nem is az a gond, csak vannak fokozatok és ha ez egy határon túl megy az már nem vonzó. Tehát nem nem mernek lépni, hanem nem akarnak. Ez az én meglátásom és nekem ez a tapasztalatom a másik oldalról.

18F

2016. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó mikor már túlzásba megy a dolog. Egyik ismerősömnél úgy volt, hogy a fiúnak tetszett és a barátnőjén keresztül próbálta megtudni a lány mit gondol róla mert ő nem mert oda menni hozzá. Pedig a srác nem az a félénk fiú volt.
2016. nov. 1. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én pl a nagyszaju csajokkal akiket ismerek eleg joban vagyok nem tudom miert de en pl nem szeretem ha eladja korulottem az utcat szoval altalaban tompitok mindenkit meg nem nagyon szolok semmiert sem ami zavar(valamilyen nem illo dolog pl) de pl ha en csinalnam azt kb biztos h megjegyezne nemtudom en inkabb inteligens modon elturom nem akarom se magam se ot kellemetlen helyzetbe hozni. Ha viszont egy dagadt/csunya csaj ilyen es mindenen problemazik meg erted akkor nagyon fel tud idegesiteni es robbanok egy ido utan akkor minden kijon belolem:'DD
2016. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#3-as válaszoló elmondta a lényeget!
2016. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A 3# válaszban is indok, de ott van mellette egy másik tényező is, a kudarc lehetősége. Nagyon sokan félnek attól a szimpla "nem" választól. Többek között azért, mert a társadalomba begyűrűzött az a betegség, hogy mindenki osztogatja meg egymásnak a jobbnál jobb eredményeket, és ha a srác véletlenül nem egy jó eredményt produkál, akkor az baj, mert itt jön a leggyakrabban ismételt kérdés: "Mit gondolnak majd mások?" Vagy: "Mit gondol majd rólam az a lány?"

Tehát egyszerűen csak mások véleményétől félnek/félünk sok döntés esetében. Szerintem legalábbis :)

2016. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem a 7-es írta a legigazabb és kielégítően választ,

2 tényező a "nem"-től való félelem és a gondolat amit mások gondolnak rólunk és a "kiszemelt" pedig duplát ér mert éjjel nappal azon gondolkozunk hogy a vallomás vagy a kérés után ha kudarcba fúlt akkor mit gondol

Ha sikerült akkor is de ez már más tészta

2016. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!