Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinaljak, ha mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha mindig olyannak tetszek, aki nekem nem jon be. Es aki nekem tetszik, az ram se nez? Kezdem hulyen erezni magam, hogy sose jon ossze semmi. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz ez mindig így. Inkább így legyen, minthogy legyen egy olyan párod, akit nem szeretsz.
2016. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stark2000 ***** válasza:
Az én cipőmben jársz. Kitartás, egyszer eljön a másik véglet is! :D Amúgy a személyiség is sokat számít. Ne csak külső alapján tetsszen.
2016. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Örülj, van aki alapból senkinek se tetszik...
2016. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket :)
2016. nov. 2. 07:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2016. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lany vagyok :)
2016. nov. 2. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
✋🏻pacsi. Ugyenez velem is
2016. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!