Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy srác de...

Ever27 kérdése:

Nagyon tetszik egy srác de barátnője van. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Már lassan 2éve,hogy ugyanazért a srácért fáj a szívem...Facebookon bejelöltem ráírtam beszélgettünk(semleges dolgokról! -.-"),mindig vártam,hogy rám írjon,hogy beszélgessünk de volt olyan mikor 2hétig nem írtam rá de volt már olyan is,hogy egy egész hónapig semmi...Aztán kellett szembenéznem a nagy igazsággal,hogy mindig csak akkor beszélgettünk ha én írtam rá...:S Teljesen magam alatt voltam..Minden reményem elveszett,hogy kész semmi esélyem sincs nála...Annyi apró félre érthető dolgokat csinált mint pl: az egyik haverjával 5perc alatt ha nem 3x vagy többször mentek el a házunk előtt oda vissza akkor egyszer sem...Meg volt olyan is mikor bnőmmel mentünk sétálni s utánunk jött...Ilyen esetekben sokszor azt hittem hogy biztos barátnőm tetszik neki ugyanis ők egy idősök...De most megfogadtam,hogy semmiképp sem mondom el bnőmnek....Mert ha nem vele járogattam volna ide oda meg neki epekedtem volna akkor talán már rég együtt lehetnénk....Viszont barátnőm meg olyan semlegesen viselkedett a srác közelében mint egy jó haver..Nem epekedett,meg nyáladzott előtte meg utána...S ezért is fordult meg bennem az a kérdés,hogy mivan ha a srácnak tetszik-e a barátnőm...Egyébként azóta már számtalan barátnője volt....Most is van egy jelenleg 2hónapja vannak együtt...DE viszont azt sem szeretném,hogy miattam menjenek szét!!!....Nagyon nagyon tetszik a srác s eltudnám képzelni vele a közeljövőmet...:) szerintetek mitcsináljak? Régebben mérgemből letöröltem mert nem bírtam nézni,hogy más lányoknak írogatta ki,hogy mennyire szereti..Aztán ahogy teltek az idők megint vissza vettem ő megint elfogadta az ismerős jelölést de fogalmam sincs,hogy mitcsináljak!!! Megvárjam míg érdeklődni fog irántam? Hisz azt csináltam 2éven keresztül! :( Segítsetek!!! Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! ;)

2014. jún. 1. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Látszólag egyáltalán nem keltetted fel a srác érdeklődését... egy szimpla ismerös vagy neki kb semmi több. Nos most várj megint amig vége lesz a kapcsolatának utána hivd el valamerre bulizni vagy vmi esetleg ,zzal hogy fel alá sétálgatsz elöttük nem sokra mész az biztos , próbáld felkelteni mással az érdeklödését ha beszélsz vele facebookon ... próbálj ne csak semleges témákat felhozni hanem olyat is ami érdekelheti stb
2014. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem félre olvastad a csávó sétál előtök és nem forditva ;)
2014. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!