Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék én is olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék én is olyan "sikeres" lenni mint a haverom?

Figyelt kérdés

Ez most lehet nagyon gyerekesen fog hangzani, de az utóbbi időben úgy véltem felfedezni, hogy kicsit irigylem az egyik barátomat, mert akárhova megyünk, mindig őt veszik észre először a lányok. Folyton bámulják vagy odamennek hozzá és elkezdenek vele beszélgetni stb. Rám eddig viszonylag sokan mondták, hogy én sem nézek ki rosszul, szóval szerintük a gond nem a kinézetemmel van.

Egyrészt ennek a srácnak a kisugárzása is figyelemfelkeltő, nem egyszer az is előfordult, hogy csak úgy random megnézik az emberek. Figyel az öltözködésére és követi a divatot (de amúgy nem páwa mielőtt valaki erre gondolna).

Nekem pedig nincs jó kisugárzásom, túl önbizalomhiányos vagyok.

Másrészt sokat mesélt a kapcsolatairól, hogy eddig volt már 11 barátnője (így halkan megjegyzem, most 18 éves) és azzal vág fel, hogy a szüleitől kapott a szülinapjára egy kocsit ajándékba. Jár balettozni már nagyon nagyon régóta, gyakorlatilag ott is többnyire lányokkal van körülvéve és arról is mesélt, hogy néhánnyal közülük már volt együtt.

Nos, nekem eddig egy kapcsolatom sem volt és mi nem úgy állunk anyagilag, hogy szüleim ilyeneket tudjanak nekem venni. Valamint nekem normális kapcsolat kell, nem pedig csak úgy összeszedni valakit.

Alapjáraton csak úgy ragadnak rá a lányok és ha vele vagyok, akkor engem észre sem vesznek. Mármint amúgy sem nagyon, csak egyedül nem járok el szinte sehova, csak vele szoktam ide-oda menni és így lenne esélyem nekem is ismerkedni, de minden figyelmet ő kap, nem pedig én. Volt, hogy beszélgettem egy lánnyal, de ő csak annyit állapított meg hogy nagyon aranyos vagyok és ennyivel lezárta az ügyet.

A haverom is elmondta erről a véleményét, ami röviden és lényegre törően annyi, hogy ő is volt már hogy csak úgy együtt volt pár csajjal, de semmi komolyat nem akart, nekem is ezt kéne csinálnom.

Ezzel azt hiszem nem lennék sokkal előrébb, legalább is én nem használnek ki senkit. Amúgy meg viszonylag csendes vagyok, de szívesen beszélgetek másokkal. Ha kell elmondom a véleményemet őszintén és meg tudom védeni magam, ha úgy van, másokat is. Nem bírom ha valakit ok nélkül bántanak. Van amikor idegesít az emberek társasága, így ilyenkor inkább elvagyok magammal.


2016. nov. 4. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Orulj, hogy nem vagy ilyen! A haverod nincsen érett agyiszinten.
2016. nov. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Balettozik is buknal ra a csajok? ._. Teso milyen csajok buknak a balettos fiukra :D max jah az lehet latszik rajta h tele a zsebe :) bar te ismered csak hat na ne foglalkozz vele mi a baratokkal mindent bedobunk a kozosbe :D
2016. nov. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hozzá hasonlítgasd magad, soha nem leszel olyan! Csak igyekezz magadból kihozni a legjobbat.
2016. nov. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne akarj olyan lenni, mint ő. Az sose jó, ha másokra akarsz hasonlítani. Ráadásul az elmondottak alapján nekem szimpatikusabb vagy, mint a haverod. Ha valaki azzal vág fel, hogy kapott egy kocsit, az már rég rossz. Mármint ha azt mondja, hogy a saját pénzéből vette akkor azt mondom, na az király (de akkor se vágjon fel vele) viszont, ha a szülei vették, akkkor ugyan már... Meg kicsit gondolj bele, nem hiszem, hogy mind a 11 lányt igazán szerette akivel együtt volt, annak pedig úgy nem igazán van értelme. Szerintem fel a fejjel, simán kiderülhet, hogy rád is néznek úgy lányok, csak esetleg nem mernek oda menni vagy valami. Egyáltalán nem hiszem, hogy mindenkinek a haverod tetszik, nekem az kicsit abszurd lenne.

15/L.

2016. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!