Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet sikeres 1 távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyik netes játékban jöttem össze egy sráccal kb. fél éve (van róla kép és nagyon helyes),de szüleim szerint ez nem jó meg veszélyes...Ezért szakítottunk,aztán megint összejöttünk és még 1szer mentünk szét.Az 1. szakítás után a kapcsoltunkról már csak a legjobb barátnőm tud,de ő se támogat.Most végül is újra együtt vagyunk és minden tökéletes(amúgy ő 13).Tapasztalat valaki?

12/L

Válaszokat előre kössz szépen!



2015. aug. 25. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
:DDDD csak nem minecraft? Amúgy találkoztatok már egyátalán élőben?
2015. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ilyen fiatalon nem hiszem hogy menni fog és még is miből utaznátok? meg nem nagyon engedném el ilyen fiatalon a lányomat messzire
2015. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy mondom, hogy bárhonnan tudnék olyan képet szerezni, manapság már a pedofiloknak sem kell furfangosnak lenni, annyira megvezethetőek vagytok.. Hm.
2015. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat működhet, ideig-óráig, és úgy ha már van elképzelésetek a jövőről. Pl. tudjátok hogy egy év múlva már összeköltözhettek. De ennyi évesen egy kapcsolatnak sincs értelme. Bár abba nem látok semmi rosszat ha csak beszélgettek neten.

Én is netes játékba ismertem meg a barátomat. Először nem láttam túl sok esély a kapcsolatunkra, de együtt maradtunk, és most már együtt is élünk. 1 évig működött a távkapcsolatunk, úgy hogy folyamatosan a szemem előtt lebegett az összeköltözés lehetősége. Azt hiszem ha erre esélyt sem láttam volna már nem sokáig bírtuk volna.

Ti meg még amúgy is fiatalok vagytok, és ha a szüleitek nem engedik meg hogy találkozzatok akkor nem tudsz mit tenni.

2015. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz szépen mindenkinek!(Gondoltam,hogy senki nem fogja támogatni :/)Amúgy meg jól elbeszélgetünk,néha szivatjuk egymást...na mindegy
2015. aug. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!