Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak egy olyan lányt aki lenne a barátnő?

Figyelt kérdés
15 évey fiú vagyok és gimnazista. Az osztályomban levő lányok nem az tetszenek. És rajtuk kívül nem sok lányt ismerek. Sok lány szerint helyes vagyok (de én nem tartom magam annak) és csak megjegyzik hogy helyes vagyok de tovább semmi nem történik.

2016. nov. 4. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mondják , hogy hejes vagy, akkor azt már veheted kezdemènyezèsnek! A következő már a te dolgod! Szerintem ha nyitott vagy, akkor hamarabb haladsz a dologgal ! Hajrááá!!! :) 15\L
2016. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ismersz sok lányt a sulin kívül, akkor járj el sportolni, vagy valamilyen szakkörre. Azon felül pedig ha a lányok azt mondják, hogy helyes vagy, akkor ne várd, hogy történjen valami, hanem tegyél érte, hisz' fiú vagy!!:D Ha nem kezdeményezel, akkor ne is várd, hogy találsz magadnak baratnőt, mert egyrészt ez a fiúk/férfiak dolga, másrészt a legtöbb lány nem szeret kezdeményezni.
2016. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 teljesen igaza van !!!!
2016. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!