Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most őszintén ennyire ronda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén ennyire ronda vagyok? (Kép pm-ben)

Figyelt kérdés

Történt már nem egyszer hogy lekoppintottak, de az utolsó azért már szíven ütött. Történt diákmunkán hogy megismertem egy csajt. Mondja a haverom (akinek van barátnője) hogy jelöljem be meg minden. Én meg mondom hogy nem akarok felesleges köröket futni. Aztán megnéztem az fb profilját és akkor látom hogy a haverommal már ismerősök. Aztán bejelölöm én is, visszajelölt, kérdezgetem, hogy mikor jön dolgozni meg ilyenek. Közben kiderült, hogy a haverom is beszélget a csajjal és sokkal többet. Kiderült (a csaj írta a haveromnak) hogy nekem nem szívesen írogat vissza, mert a haverom a szimpibb neki. (Pedig a csajnak is említettem hogy van barátnője a haveromnak)

Most akkor már csak egy maradt: csúnya vagyok hogy senkinek sem kellek?

Pedig kedves vagyok, nem cigizem, nem iszom alkoholt nem vagyok bunkó. Szóval a belsőmmel nimcs probléma.

Szóval az rosszul esett hogx a haveromnak megmondja hogy én nem jövök be neki de a haverom igen. És tegnap d.u 5 óta el sem olvasta amit írok, de a haverommal reggel óta beszélget.


2016. nov. 9. 10:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én 20, haver 19 csaj 17. Képet később tudok küldeni
2016. nov. 9. 10:33
 2/18 anonim ***** válasza:
Kuld
2016. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Jöhet.
2016. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
na küldjed
2016. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
küld
2016. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Pityu nevű ***** válasza:
Küld haver... tuti csak valami más az oka
2016. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Küldd
2016. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ebben a felszínes társadalomban mindenki nagyon a külsőre akar ráfogni mindent. És abszolúte a javadat akarom, mert semmi hasznom nincs abból, hogy én itt kioltsalak, és amúgy sem szokásom, csak őszinte véleményemet írom le a dologról. Tehát a kedvesség önmagában édeskevés emberi tulajdonság ahhoz, hogy valakit leköss, és azok amiket nem csinálsz azok se pozitív dolgok, hanem semlegesek.(a negatív helyett) Így komám ha megnézzük ezt az egészet, akkor van még mit gyúrnod a belsőre. A lányok a határozott, vicces, bevállalósabb, bátrabb fiúkat komálják, az olyat akinek van önbizalma, szerintem a kedvesség az utolsó amit így figyelembe vesznek, azt is már csak inkább a bizalmi kapcsolaton belül és nem ismerkedésnél.(és tiszteletem a kivételnek, de ez szerintem így is van rendjén) Először meg kell fogni valamivel, az hogy kedves vagy önmagában dögunalmas dolog. Mersz olyanokat írni, amiben van kétség, hogy tetszik-e a lánynak? Tudsz nevetni magadon? Tudsz megértően bólogatni, vagy megértően válaszolni egy komolyabb témánál?(ez sem feltétlenül kedvesség kérdése, hanem empátia) Mind mind rettentően fontos dolgok. De ezek csak a legalapvetőbbek szerintem. Kedvesség mint olyan, illetve udvariasság, az önmagában semmit nem érő. Egy szóval kockáztatni kell, kedvesnek lenni olyan mint "biztosra menni". Állandóan biztosra menni olyan mintha a vidámparkban csak néznéd a hullámvasutakat, de nem ülnél fel rájuk, nincs az az átütő élmény, nincs az az erő ami kell. Persze vannak olyan lányok akik szintén csak állnának a vasút mellett, de szerintem senki sem ezt keresi az életben:D


Tehát amíg ezek belül nincsenek meg, addig tökmindegy milyen külsőd van, lehetsz álomcsávó is. Ha meglennének ezek akkor a külsőddel amúgy se lennének problémáid akárhogy is nézel ki.


21/f

2016. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Küld :)
2016. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Jöhet
2016. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!