Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az a szokás ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a szokás ezen az oldalon, hogy ha leírom, hogy ronda srácként csakis elutasítást kapok, akkor küldenek is választ, hogy küldjek képet és ők őszintén leírják mi lehet a baj? Aztán miért nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Írok nekik, küldök képeket. Jó ha 6 vagy 7 képet kérő emberből 1 ha visszaír, hogy van e gond, ha igen, akkor mi, vagy nem tudja mi a gond stb. Ha már kérnek, akkor nem illene valamit válaszolni? Holott 2 perce kérte az összes a képet és egyik sem ír vissza. Akkor miért kéri? Nem értem. Komolyan mondom lehet velem van baj, hogy választ várok olyantól, aki előtte választ ígért. Ez kb nekem olyan, ha eladok valamit, akkor pénzt kapok érte.
2014. jún. 7. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Ne küldj idegeneknek:) amúgy ne legyél magas és vékony és akkor nincs gond.:D
2014. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pont, hogy azt látom a magas fiúk kelendőbbek. Bár már nem tudom.
2014. jún. 7. 23:25
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg megijesztetted őket a rondaságoddal és szívroham miatt nem írnak :D
2014. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért nem írnak vissza mert nagyon nem tetszel nekik.
2014. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mert sok itt a troll, aki csak csámcsogni akar egy jót az ilyen képeken.

Sajnos nem lehet kiszűrni,csak ritkán,az olyan képkérőket,akik tényleg segíteni akarnak vagy legalább válaszra méltatnának.

2014. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, mert én nem ismerkedés gyanánt küldök képet, hanem vélemény kérése gyanánt. Ezt előre le is tisztázom és leírom. Így egy egyszerű, ronda vagy, ez meg az nem jó rajtad is jó lenne, ha jönne. De a semmire, nem tudok mit gondolni, hogy mi a gond.
2014. jún. 7. 23:29
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom miért csinálják egyesek ezt. Komolyan. Ötletem sincs. Ha már egyszer azt mondtam, hogy véleményt mondok a kinézetéről, meg is teszem.

Ha gondolod, küldj képet, én megígérem, válaszolni fogok rá :)

2014. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem csak egyesek, hanem majd mind.
2014. jún. 7. 23:36
 9/18 anonim ***** válasza:
Érdekes...
2014. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Küldesz képet? Válaszolok!
2014. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!